КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Бюро розслідування брехні

Часто багато людей з часом втрачають довіру як до людей, що оточують себе, так і до найближчих родичів, друзів і близьких. Вони підозрюють інших у зрадах, змовах і, що найголовніше, у зраді – зрозуміти правоту та брехню допоможе бюро розслідування.

Часто багато людей з часом втрачають довіру як до людей, що оточують себе, так і до найближчих родичів, друзів і близьких. Вони підозрюють інших у зрадах, змовах і, що найголовніше, у зраді – зрозуміти правоту та брехню допоможе бюро розслідування.

Часто люди влаштовують допити, ставлять безліч питань щодо взаємної довіри, любові та чесності стосовно один одного. І часто вони вдаються до таких методів перевірки як:

  • детектор брехні;
  • опитування з використанням спеціальних агенцій;
  • залучення служб правоохоронних органів до дізнання та перевірки на правдивість відповідей.

При зверненні до нашого бюро всі спірні питання будуть вирішені.

Розслідування на детекторі

Детектор брехні або як він раніше називався поліграф призначений для виявлення правдивих відповідей людини на питання, що задаються. Вперше був використаний у 1921 році, тоді він використовувався для розпізнавання злочинців, шпигунів та людей, у допитах яких були вади і безліч неточностей. Винайдений був Джорджем Ларсеном і застосовувався спочатку лише у департаменті поліції Каліфорнії.
Масове виробництво поліграфу почалося приблизно 1950 року:

  • Фірма Lafayette Instrument розпочала серійний випуск цього виробу.
  • І незабаром стала займати майже всю частку ринку поліграфів (близько 90%).
  • За рахунок темпів зростання виробництва компанія почала продавати за кордон свої детектори і на даний момент понад вісімдесят країн купують і застосовують у своїх органах місцевої та правоохоронної влади.

Апаратами для розслідування користуються переважно співробітники спеціальних служб, правоохоронні органи, бюро та органи місцевого самоврядування. Детектори створені для огородження людей від лестощів і брехні шляхом виявлення істиною правди за допомогою датчиків.

Стати поліграфологом у бюро можуть стати далеко не всі охочі. Наприклад, для отримання акредитації учасники відбіркового етапу мають вибачити атестацію у професійних установах. Також усі минулі кандидати повинні мати добрий характер, бездоганну репутацію, етику та найголовніше – освіту. Крім вище перерахованого в людини для розслідування не повинно бути судимості як її самої, так і її родичів. Робота в бюро розслідувань надалі підозрює виявлення правди на поліграфах міжнародної якості та сертифікації.
Точність поліграфів доведена шляхом проведення близько 250 досліджень щодо встановлення істинної правди. Результат розслідувань становить 100%, що свідчить, що поліграф чудово справляється зі своїм справжнім призначенням.

Детектор для розслідування ситуацій

Широке поширення поліграф має у нашій країні у державних структурах. Ми надаємо різні види послуг із забезпечення безпеки ваших даних та виявлення фальсифікації будь-кого зі співробітників щодо недостовірності наданих даних. Наш пристрій виглядає як звичайний комп’ютер, але це лише на перший погляд. Детектор оснащений безліччю датчиків і приладів, які дозволяють на основі фізичних змін визначає, чи обманює людина, чи, навпаки, говорить правду. Вся інформація щодо наших послуг, зв’язки з нами вказані на сайті. Менеджери бюро із задоволенням допоможуть вам у пізнанні правди щодо:

  • ваших близьких;
  • друзів;
  • колег по роботі.

Широкий спектр послуг та висококваліфіковані фахівці нашої компанії  допоможуть вам.