КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна експертиза збитку після пожежі

Експертиза збитку після пожежі

Вогонь здатний пошкодити не тільки житло погорільця, а й майно його сусідів. Щоб визначити втрати, завдані стихійним лихом, проводиться оцінка та експертиза збитку після пожежі. Мета цих дій – прорахувати вартість робіт, необхідних для відновлення приміщень та купівлі будматеріалів.

Оцінка після пожежі. особливості процедури

Оцінювати збитки потерпілих в результаті загоряння можуть тільки кваліфіковані фахівці, які досконало знають чинне законодавство і можуть врахувати всі нюанси, пов’язані з інцидентом НП.

Крім прямого призначення експертиза збитку після пожежі виконується в ряді інших випадків, таких як:

• Займання з вини житлово-комунальних служб.

• Зниження сума компенсації при оформленні страховки.

Зазвичай в цих ситуаціях спір вирішується в суді. Тому необхідна професійна оцінка і розрахунок збитків потерпілих громадян.

Оскільки погорільці зацікавлені в повноцінної компенсації своїх втрат з точним визначенням витрат на відновлення майна, їм потрібно зробити незалежну експертизу збитків після пожежі із залученням досвідчених фахівців.

При цьому замовити експертну оцінку постраждалого майна можуть не тільки потерпілі, а й винуватці НП.

Навіщо потрібна експертиза після пожежі

Буває, що причина загоряння не викликає суперечок у сторін, і вони приходять до обопільної згоди мирно врегулювати конфлікт. В цьому випадку самостійно розрахована сума покриття збитків з часом може виявитися недостатньою. Часто буває, що в останній стадії ремонту отриманих коштів не вистачає на оплату будбригади.

Пізніше можуть проявитися приховані пошкодження майна. Потрібно враховувати той факт, що ринкові ціни змінюються і вартість предметів інтер’єру, будівельних матеріалів і послуг може зрости.

Самостійний розрахунок збитків і звернення до недобросовісних підрядників можуть призвести до фінансових втрат постраждалих або обох сторін конфлікту. Тільки незалежна експертиза після пожежі від професіоналів дасть вам повну картину фінансових витрат без ризику переплат і даремно витраченого часу.

Порядок проведе н ія незалежної експертизи після пожежі

Не думайте, що експертна оцінка здійснюється легко і швидко. Це непроста процедура, також як і в випадку коли міжпанельні шви течуть , яка вимагає численних розрахунків і моніторингу ринкових цін. Процес проходить в кілька етапів:

  • Вибір виконавця та оформлення заявки. Ви подаєте письмову заяву про проведення оцінки та експертизи збитку після пожежі. Чи отримуєте список документів, необхідних для укладення договору з виконавцем робіт.
  • Виїзд фахівця. Експерт з’ясовує причину загоряння, оглядає пошкоджене майно в постраждалих приміщеннях. Крім предметів інтер’єру в розрахунок береться стан стін, стелі і перспектива експлуатації квартири.
  • Лабораторний розрахунок вважають найскладнішою операцією. Спеціаліст аналізує зібрані дані з урахуванням актуальних цін на ринку і складає експертний висновок.

Скільки коштує незалежна експертиза після пожежі

Тим, хто зіткнувся зі стихійним лихом, безперечно, потрібна експертиза після пожежі. Ціна цієї послуги залежить від обсягу робіт і відстані до об’єкта.

Термін виконання замовлення становить два-три дні. Для проведення оцінки потрібен паспорт, документи на квартиру і акт про пожежу.