КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка автомобіля для списання з балансу підприємства

Будь-яке підприємство, на балансі якого числяться автотранспортні засоби, рано чи пізно стикаються з необхідністю списати з балансу автомобіль, для того, щоб його продати або утилізувати.
У цьому випадку необхідно провести експертизу, яка визначить реальну ринкову вартість транспорту на момент списання.

Вартість такої машини визначається в індивідуальному порядку, де враховується:

  • дата випуску;
  • клас і марка автомобіля;
  • термін експлуатації;
  • пробіг;
  • наявність дефектів;
  • залишкова вартість.

Підприємець повинен враховувати, що процес зняття з балансу вимагає особливої уваги, і найважливішим етапом, що дозволяє приступити до подальших дій, є оцінка автомобіля для списання.

Замовити послугу з оцінювання вартості автомобіля можна в нашій оціночної компанії, що займається визначенням реальної вартості автотранспорту. Ця процедура може проводитися як для діючого транспорту, так і для того, який вже відслужив свій термін. У нашій компанії екпертного оцінювання працюють висококласні оцінювачі, які надають дані послуги, діючи в рамках законодавчо встановлених вимог і норм. Крім того, в їх розпорядженні є все необхідне обладнання, яке необхідно для якісного виконання оціночних робіт.

При необхідності визначення ринкової ціни засобу пересування, слід звернутися до незалежних експертів. Якщо ж вам потрібно дізнатися залишкову вартість об’єкта, що списується, то такі розрахунки проводять бухгалтера.

Для чого може знадобитися оцінка транспортного засобу

Основна причина, по якій необхідно провести оцінку транспортного засобу – це списання його з балансу підприємства, в разі, якщо воно вже не відповідає вимогам по експлуатації, і керівництво підприємства прийняло рішення продати його або утилізувати.

Експерти, після проведення повного дослідження, дають висновок про те, наскільки доцільно подальше використання цього засобу пересування і видають звіт про ринкову вартість ТЗ на момент оцінювання. Якщо авто більше не годиться для експлуатації, тоді підприємству видається звіт про утилізаційної вартості.

Оцінювання вартості списаного транспорту може проводитися як на станції технічного обслуговування, так і по візуальному зовнішньому огляду. Про спосіб огляду слід домовлятися з компанією, яка буде займатися цією роботою, і домовитися про цей спосіб в договорі.

Документи, які можуть знадобитися для оцінки автомобіля

Якщо вам потрібно, щоб експерти могли провести незалежну оцінку та оцінити автомобіль, необхідно мати при собі наступні документи:

  • реквізити компанії, яка надає транспортний засіб для оцінювання;
  • паспорт оцінюваного автомобіля;
  • свідоцтво про реєстрацію транспорту або довідка з відміткою про зняття з обліку.