КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка квартири, оцінка вартості квартири

Кожен продавець нерухомості стикається з проблемами, які стосуються правильної оцінки власної нерухомості. Немає такого продавця, який би не захотів продати нерухомість найбільш вигідно. Але ось чи будуть покупці на запропоновану вартість, і який час їх потрібно буде чекати.

Не варто думати про те, що якщо вартість нерухомості буде занижена, покупець не зіткнеться з відсутністю покупців. У цьому випадку покупець позбавляє самого себе власних коштів, недоотримує необхідну прибуток. При оцінці власної нерухомості більшість покупців купують спеціалізоване друковане видання і переглядають вартість аналогічного житла. І цей спосіб може себе виправдати. Але для визначення вартості нерухомості необхіднопереглянути не 5-10 оголошень, а 50-70, а краще 100. У цьому випадку будуть виключені помилки.

Так як ріелтор має велику базу, то на її підставі він може відразу і практично безпомилково визначити вартість квартири. Але слід пам’ятати, що в оголошеннях продавці навмисно завищують вартість, щоб в подальшому можна було маневрувати, торгуватися для успішного продажу. І якщо нерухомість буде продаватися без можливості торгу, то про це повинно бути зазначено.

У продажу на ринку нерухомості існує багато факторів, з яких складається вартість нерухомості. Це і розташування будинку, і його район, і поверх і загальний стан, і багато іншого. І якщо людина вперше стикається з ними, то він практично не зможе правильно оцінити власну нерухомість.

Набагато простіше буде звернутися до тієї інформації про вартість, яка розміщена в спеціалізованих виданнях. Тут є набагато менше шансів не вгадати вартість нерухомості. Щоб отримати більш точні відомості про стан ринку нерухомості, необхідно відстежити динаміку цін за кілька останніх місяців. І сам продавець зможе відчути той настрій, який в дійсності відображає ринок нерухомості і зможе самостійно прийняти участь в призначенні ціни. Але що робити, якщо продати нерухомість необхідно якомога швидше?

Якщо продавець бачить, що поступово ціни на нерухомість знижуються, то можна запропонувати вартість своєї нерухомості на порядок нижче, ніж аналогічні на ринку. І тут не варто відмовлятися від всіх повільних грошей, будь то іпотека або ж будь-які інші види розрахунків. На той момент, коли гроші будуть отримані, загальна сума буде набагато перевершувати вартість нерухомості.