КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Особливості оцінки арештованого та конфіскованого майна

Арешт майна – серйозна неприємність, з якою потрібно максимально швидко впоратися. У цій справі вам обов’язково потрібна адекватна оцінка арештованого майна. Справа в тому, що державні служби часто занижують вартість в свою користь. Вам це зовсім невигідно. Практика показує, що звернення в нашу компанію заощадить вам гроші.

Випадки арешту майна

Спочатку потрібно з’ясувати, чи законно ваше майно заарештують. Це може бути кілька ситуацій.

  • У разі заборгованості. Якщо ви заборгували і протягом довгого часу не повертаєте гроші, ваше майно мають право заарештувати з метою його збереження для подальшого повернення вам або передачі стягувачеві.
  • Під час виконання постанови суду про стягнення майна.
  • Під час арешту майна за постановою суду у випадках порушення закону.

У всіх інших випадках ніхто не має права конфіскувати ваше майно.

Арешт здійснюється в наступному порядку. Спочатку опис майна, потім оголошення заборони на право користування і розпорядження. З цього моменту ви не є повноправним власником. Потім при необхідності речі можуть забрати, щоб передати на зберігання або в руки стягувача.

Порядок здійснення оцінки

Адекватна оцінка арештованого майна потрібна в декількох ситуаціях. По-перше, якщо при передачі на зберігання і подальшому поверненні його зашкодять, ви зможете стягнути необхідну суму. По-друге, при стягненні фахівці можуть оцінити майно нижче його реальної вартості, а для вас це істотний збиток. Цілком передбачуваний підсумок, коли телевізор вартістю в 50 000 рублів пристави оцінюють в 2000 або й того менше. Оцінка арештованого майна незалежною особою здійснюється в наступному порядку.

  • Подача заявки.
  • Обробка особистої інформації і документів, що підтверджують право власності.
  • Далі фахівець виїжджає на місце з метою оцінки. Він фотографує майно і його характерні особливості, а також записує інформацію для подальшого аналізу.
  • Повний аналіз вартості здійснюється в офісі. Спеціаліст зіставляє отримані дані з тими, що є на ринку. Результат – висновок, який може використовуватися в якості підтвердження реальної вартості предмета.

Якщо вам потрібна оцінка арештованого майна, звертайтеся в нашу компанію. Ми готові допомогти вам у будь-який час!