КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка торгового обладнання

Невід’ємною частиною сучасної торгівлі є спеціальне обладнання. Незалежно від того, яким товар наданий до реалізації, для нього необхідно складське устаткування, холодильники, спеціалізовані прилавки і багато іншого, що дозволяє не тільки у вигідному світлі представити товар покупцеві, але і зберегти його в належному стані.

Торговельне обладнання можна розділити на два типи. До першого відноситься спеціалізоване обладнання, що використовується в торгівлі. Другий включає в себе меблі.

Велике значення для ефективного розвитку даного бізнесу має оцінка торгового обладнання. Існує безліч організацій, що надають послуги подібного роду. Однак далеко не всі вони мають відповідні ліцензії.

Оцінка торгового обладнання повинна проводитися фахівцями, що пройшли акредитацію.

Проведення оцінки в першу чергу збільшує ефективність менеджменту торгового підприємства, хоча і не є обов’язковою процедурою. Однак, вона необхідна, якщо планується продаж або реорганізація бізнесу, завдяки оцінці торгового обладнання, видається пакет необхідних документів.

Наша компанія експертизи та оцінки проводить комплексну процедуру по оцінці торгового обладнання. Наші фахівці в короткі терміни виконають всі необхідні роботи, в результаті яких замовник отримає повний звіт по всьому оцінюваного обладнання.

Ціни на оцінку торгового обладнання

Незалежна оцінка торгового оборудованіяПроведеніе оцінки торгового оборудованіяот 1500 рублів

Оцінці піддаються численні критерії та показники торгового підприємства:

 • аналізується специфіка діяльності
 • обстеження торгових і складських приміщень
 • визначається тип обладнання та його знос

Таким чином з’являється можливість максимально точної оцінки для того, щоб визначити подальшу стратегію підприємства.

Існує безліч ситуацій, при яких необхідна оцінка торгового обладнання:

 • для визначення суми податків
 • при здійсненні покупки або продажу
 • реорганізація підприємства
 • отримання кредиту
 • внесення в капітал статуту підприємства.

Оцінці підлягають наявне обладнання підприємства: вітрини, прилавки, шафи. стійки, холодильники, а також об’єкти, прирівняні до торгового обладнання. У висновку щодо звіту відображаються всі отримані дані, включаючи розрахунки вартості об’єктів, засновані на ринкових цінах.

Оцінка торгового обладнання передбачає наступний порядок:

 • замовник надає первинну документацію на обладнання
 • оцінювач проводить візуальний огляд обладнання
 • визначається стан обладнання і ступінь його зносу
 • визначається вартість обладнання з використанням порівняльного методу
 • визначається вартість витратним методом
 • визначається реальна ціна обладнання.

Також, використовуючи прибутковий метод оцінки, експерт визначає можливу появу прибув власнику при використанні даного обладнання. При визначенні середнього доходу підприємства протягом певного періоду розраховується частка, яку приносить конкретне обладнання.

В оцінці торгового обладнання можуть бути зацікавлені керівники самих різних сегментів торгівлі, від продовольчих товарів до товарів широкого вжитку. Але найбільш затребувана оцінка різного холодильного і морозильного обладнання, а також спеціалізованих вітрин і стелажів.

Оцінка торгового обладнання є досить складною процедурою і має безліч особливостей, в яких здатні розібратися тільки високо професійні фахівці. Не варто довіряти цей процес випадковим організаціям, які можна знайти в інтернеті.

Міжрегіональний центр експертизи та оцінки за час існування заробив собі бездоганну репутацію, що підтверджує наявність численних постійних клієнтів Висновки проведених експертиз та актів оцінки приймаються всіма державними структурами, включаючи і судові органи.

Всі питання про проведення оцінки торгового обладнання можна вирішити, відвідавши наш офіційний сайт. Тут можна знайти все контактні телефони та необхідну інформацію.