КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка вартості бренду

Вибираючи будь-який товар споживач в першу чергу звертає увагу на те, яким виробником він був виготовлений.

І, звичайно, він віддасть перевагу вже знайомої і надійної торгову марку. Розглянемо, як домогтися того, щоб назва потрібного бренду завжди було впізнаваним.

Впізнаваність бренду полягає в тому, що споживач легко його згадує і, здійснюючи покупки, дізнається товар цього виробника серед безлічі подібних. При цьому, саме наявність цього бренду впливає на його бажання придбати товар. При виникненні в пам’яті покупця назви торгової марки у нього одночасно у нього в голові з’являється раніше отримана рекламна інформація про якість цього товару та інших його особливості.

Крім того, нерозривний зв’язок бренду і його продуктів визначає цільову аудиторію. Таким чином, популярність бренду впливає на конкурентоспроможність і на подальший розвиток виробництва. Чим більше відомий бренд, тим більший об’єм продажів і відчутніше прибуток.

В основі впізнаваності бренду лежить грамотна маркетингова стратегія, завдяки якій він може стати супер популярним для цільової аудиторії. Для цього необхідна тривала і плідна робота по наступних позиціях:

 • стимулювання продажу, використовуючи всі можливі способи
 • створення міцної асоціативної і моральної взаємозв’язку споживача і бренду
 • збільшення обсягу контактів бренду з цільовою аудиторією
 • посилення позитивних особливостей марки.

Все це виконується за допомогою маркетингових інструментів, а саме, реклами і PR. Деякі виробники залучають для посилення впізнаваності бренду відомих особистостей, а також влаштовують широкомасштабні заходи, які стають популярними в усьому світі.

Існують певні показники, за якими можна визначити, наскільки популярний той чи інший бренд. Показник рівня популярності в даний момент вважається відправною точною для подальшого розвитку в потрібному напрямку.

План впізнаваності ринда орієнтується на наступні показники:

 • Top of mind говорить про те, що даний бренд міцно укорінився в свідомості споживача. Трапляється, що його назва виникає в пам’яті, при одному згадуванні про товар. Цей показник притаманний для компаній, які є лідерами ринку.
 • Знання без підказки – дізнавшись лише товарну категорію, споживач в змозі пригадати назву торгової марки.
 • Знання з підказкою. Це найнижчий рівень впізнаваності. Можливість згадати назву торгової марки виникає тільки при вигляді логотипу упаковки або інших особливостей даного бренду.
 • План впізнаваності бренду може значно швидше досягти своєї мети при широкому використанні реклами. Як відомо, чим більше споживач отримує інформації, тим імовірніше, що він купить саме цей товар. Саме грамотно поставлена реклама є визначальним фактором у прийнятті рішення придбати певний товар. Бренду, який виявляє турботу про свою популярність, як правило, людина довіряє більше, не побоюючись отримати неякісний товар.

Крім реклами для досягнення успіху в впізнаваності бренду необхідно позиціонувати товар для своїх потенційних клієнтів, задіявши для це найрізноманітніші канали.

Одним з таких каналів, що мають найчисленнішу аудиторію є всесвітня мережа. Тут можна не тільки позиціонувати свою марку, а й отримати безліч відгуків від споживачів, що вже зробили покупки. А реальні покупці завжди викликають особливу довіру.

Не варто забувати і про стратегію розвитку. Це означає наступне:

 • постійне оновлення продукції
 • пошук потенційних покупців
 • нові технології.

При використанні правильної стратегії розвитку можна домогтися найвищих результатів і зробити бренд свого виробництва одним із найбільш упізнаваних у світі. Щоб уникнути в подальшому необхідності доводити приналежність бренду саме вашому підприємству, його необхідно своєчасно зареєструвати.