КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежний оцінювач автомобіля

У наші дні складно знайти автомобіль, який не був би застрахований, адже страхування транспортних засобів сьогодні є обов’язковим. Але, на жаль, страховка зовсім не дає повної гарантії того, що у випадку дтп вам відшкодують реальну суму шкоди; для цього необхідна незалежна та справедлива оцінка автомобіля. Тим часом, оцінювачі на перевірку все частіше виявляються співробітниками страхових агенцій або перебувають з ними у певних договірних відносинах.

При такому розкладі розраховувати на гідну компенсацію просто марно. Що ж робити? До вас на допомогу прийде лише ідеальний оцінювач автомобілів !

Ідеальний оцінювач авто – це незалежний оцінювач

Перш ніж укласти договір зі спеціалістом з оцінки, переконайтеся, що він не співпрацює зі страховими агенціями. Як розпізнати неохайного оцінювача? Дуже просто: він намагатиметься всіляко мінімізувати наслідки аварії, переконувати вас у тому, що більшість пошкоджень – це ваша вина. «Дефекти експлуатації» – саме цією клішованою фразою «заслані» оцінювачі прикривають свої спроби зменшити суму страхової премії.

У той же час, незалежний фахівець неодмінно підійде до проблеми послідовно та об’єктивно.

Порядок роботи незалежного оцінювача автомобілів

Насамперед, наш ідеальний герой примчиться до вас на допомогу та складе об’єктивний акт огляду пошкоджень. У ньому він зафіксує вихідні характеристики автомобіля – якісні та кількісні, наведе посилання на всі необхідні правовстановлюючі документи.

Потім оцінювач визначить зону та масштаб пошкоджень, зробить висновок про те, що вони були нанесені внаслідок ДТП, та становитиме експертний висновок.

Вже на основі цього акта проводиться калькуляція та складається звіт про розмір завданих збитків.

Переваги незалежної оцінки авто

Отже, робимо висновки. На відміну від «штатних» оцінювачів, незалежний експерт має найцінніші якості:

  • він об’єктивний і неупереджений у прийнятті рішення – не розраховує на комісійні від своїх «наймачів»;
  • він доброчесний і чесний – він ніколи не стане з широко відкритими очима переконувати вас у тому, що геть-чисто зім’ятий бампер вашого авто – лише невеликий дефект експлуатації;
  • він добре знає законодавство і готовий захищати ваші права та інтереси у будь-якому судовому засіданні – він розраховує лише на свої знання, досвід та кваліфікацію, а не на підтримку впливових партнерів.

Де ж знайти ідеального оцінювача, і як не потрапити на вудку до шахраїв? Зверніться до послуг компанії, і наші незалежні оцінювачі автомобілів допоможуть вам домогтися справедливості в найкоротший термін і без зайвого клопоту.