КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка нерухомості у Києві

  • Коли така процедура потрібна?
  • Чим хороший процес «під ключ»?

Нині незалежна оцінка нерухомості стосується практично всіх життєвих сфер. Здійснювати її можуть лише офіційно атестовані спеціалісти, хоч і серед них, навіть на тлі великої конкуренції, зустрічаються недостатньо відповідальні спеціалісти. А якщо йдеться про оцінку нерухомості в Києві та Києвській області, то тут такий підхід просто неприпустимий. Тому що в силу площі та постійного активного розвитку регіону, складнощів та нюансів виникає більше, ніж будь-де.

Звернення за допомогою у «ekspert-ocenka.com» гарантує повну відсутність помилок та неоднозначних ситуацій. Звіт про оцінку буде надано з повним дотриманням строків та юридичних норм.

Коли така процедура потрібна?

Оцінка нерухомості в Києві може знадобитися за умови:

  • Оформлення угод купівлі-продажу або договору дарування.
  • Підготовка до продажу, купівлі або здачі об’єкта в оренду.
  • Надання документів для кредитування під заставу нерухомості.
  • Оцінка потенційної вигоди для проведення комерційної діяльності з об’єктом.

Йдеться тут не лише про квартири та приватні будинки, а й про гаражі, земельні ділянки, комерційну нерухомість тощо. Достовірність інформації та грамотно оформлене висновок – гарантія успішного проходження решти етапів процесу, заради якого оцінка проводиться.

Складається він із різноманітних чинників і можливий як об’єкта цілком, так його частини.

Чим хороший процес «під ключ»?

Цінність звернення до «ekspert-ocenka.com» полягає в тому, що гарантує замовнику його мінімальну участь у процесі. Адже здебільшого на це не вистачає ні часу, ні можливості. Спочатку необхідно буде надати певний пакет документів. Наприклад, від власника квартири чи будинку знадобляться:

  • Особистий паспорт.
  • Документ, що підтверджує володіння.
  • Технічний паспорт об’єкту нерухомості.

Якщо всі документи гаразд, можна сміливо укладати Договір на послуги оцінки. У ньому обов’язково мають бути прописані основні пункти: опис оцінюваного майна, мета проведення оцінки, дата, термін виконання, порядок оплати, відповідальність, правничий та обов’язки сторін, умови конфіденційності.

Після підписання Договору розпочинається безпосередньо робота оцінювача.

Як відбувається процес?

Бажано, щоби безпосередній виконавець особисто ознайомився з об’єктом. Це – одна з ознак професіоналізму, який надає Висновку про оцінку нерухомості максимальну достовірність.

Далі слідує збір необхідної документації, що допомагає ідентифікувати об’єкт. Потім підбирається спосіб проведення процедури. Важливість цього моменту дуже висока, тому що. Найчастіше неправильно обрана методика є причиною недостовірної інформації. Фінальний етап процесу оцінки – погодження із замовником та складання Звіту.