КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка автомобіля для продажу

Більшість автолюбителів рано чи пізно стикаються з необхідністю продажу свого автомобіля та, зрозуміло, прагнуть отримати за нього максимально вигідну ціну. У цьому їм допоможе незалежна оцінка автомобіля для продажу, виконана кваліфікованими фахівцями. Таку послугу ви зможете отримати у компанії Центр незалежної експертизи.

Актуальність оцінки автомобіля для продажу

Вторинний автомобільний ринок дуже динамічний. Тут щомісяця здійснюються десятки тисяч угод купівлі-продажу автомобілів. У зв’язку з цим неспеціалісту надзвичайно складно встежити за актуальним рівнем цін на машини тієї чи іншої марки, тим більше з урахуванням інших факторів, що впливають на ціну. Тим часом правильне виставлення ціни є одним з головних факторів успішного продажу машини.

Існує кілька варіантів проведення оцінки вартості автомобіля з метою продажу. Зокрема, оцінка може бути виконана автосалоном, якщо ви купуєте новий автомобіль за схемою трейд-ін. Також назвати ціну вам зможуть і спеціалізовані фірми, що займаються викупом авто. Однак у цих випадках продавцю не доводиться розраховувати на отримання справедливої ринкової вартості.

Також оцінка свого автомобіля на продаж може бути виконана власником самостійно. Проте, не володіючи необхідною кваліфікацією, можна витратити чимало часу вивчення стану ринку, не визначивши у своїй оптимальну ціну. Занизивши вартість, ви не отримаєте повноцінного прибутку від продажу автомобіля. Якщо ціна буде завищена, то продавати машину можна дуже довго.

Оптимальним варіантом є оцінка автомобіля для продажу, що виконується незалежними експертами. Відсутність зацікавленості та високий професіоналізм оцінювача допоможуть визначити, яку ціну ви реально зможете отримати за свою машину.

Послуги Центру незалежної експертизи

Компанія пропонує повний комплекс професійних послуг у сфері автоекспертизи. У тому числі нашими спеціалістами виконується кваліфікована оцінка автомобілів клієнтів для продажу. При оцінці ми враховуємо повний комплекс факторів, здатних вплинути на справедливу вартість автомобіля, включаючи технічний стан, заміну запчастин, модернізацію та тюнінг, своєчасність технічного обслуговування. Великий досвід роботи та високий професійний рівень експертів-оцінювачів дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам такі переваги:

  • точне визначення ринкової вартості вашого автомобіля, що дає змогу продати його з максимальною вигодою;
  • справедливість – ми цінуємо свою репутацію, тому оцінка автомобіля для продажу виконується, виходячи з принципу неупередженості;
  • висока оперативність – всі оціночні процедури будуть завершені в найкоротші терміни;
  • вигідна вартість послуг.

Професійна оцінка автомобіля – запорука його успішного продажу!