КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Автоекспертиза при покупці – гарантія успішного придбання

Значна кількість угод купівлі-продажу автомобілів у нашій країні відбувається на вторинному ринку. Визначити реальну вартість машини допоможе автоекспертиза при покупці , яка допоможе вам уникнути багатьох ризиків. Цей вид експертизи входить до складу послуг, які надає компанія Центр незалежної експертизи.

Щоб не розчаруватися у покупці

Придбання автомобіля на вторинному ринку – це завжди ризик. Продавець зацікавлений у тому, щоб отримати максимальну ціну за свою машину. Тому цілком природно, що може приховувати від покупця недоліки автомобіля. При цьому часто такі недоліки є дуже суттєвими.

Результатом такого ведення торгів може стати те, що покупець виявить дефекти автомобіля після покупки. Оцінивши всі мінуси, можна зробити неприємний висновок, що ви купили далеко не те, що збиралися, переплативши при цьому значну суму. Проведення кваліфікованої автоекспертизи перед покупкою дозволить уникнути таких неприємностей.

Даний вид оцінки автомобіля є одним із найбільш складних та відповідальних. Автоекспертиза, що виконується перед покупкою автомобіля, повинна дати замовнику чітке уявлення про ринкову вартість конкретної машини, її переваги та недоліки.

Щоб зробити таку оцінку необхідно врахувати низку факторів, що визначають технічний стан автомобіля. У тому числі експерт має взяти до уваги пробіг транспортного засобу, його можливу участь у ДТП, наявність тих чи інших пошкоджень, регулярність проходження планового ТО та заміни деталей.

Крім технічного стану обов’язково враховується рівень цін ринку на цю модель з аналогічними характеристиками. Важливим моментом є перевірка документів на машину. Таким чином, фахівці, що виконують автоекспертизу перед покупкою, повинні мати високу компетенцію в цілій низці областей.

Професійна експертиза

Нашою компанією надаються кваліфіковані послуги з автоекспертизи будь-яких моделей перед покупкою. Штат Центру незалежної експертизи укомплектований кваліфікованими експертами з вузькою спеціалізацією та великим досвідом. Ми працюємо у сфері оцінки автомобілів протягом багатьох років і можемо запропонувати своїм клієнтам такі переваги:

  • точність та неупередженість – автоекспертиза перед покупкою дає об’єктивну оцінку ринкової вартості машини, висвітлює всі її позитивні та негативні сторони;
  • професіоналізм – наші експерти мають великий досвід та враховують усі фактори, які можуть вплинути на результат;
  • оперативність – вам не доведеться довго чекати на точний та об’єктивний звіт про оцінку від наших фахівців.

Ми допоможемо вам прийняти правильне рішення та зробити покупку максимально вигідною та вдалою для себе.

Автоекспертиза, проведена перед покупкою, допоможе уникнути зайвих витрат.