КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка автомобіля під час оформлення спадщини у нотаріуса

  • Навіщо необхідна оцінка спадщини (авто) для нотаріуса?
  • Процедура оцінювання автомобіля
  • Де замовити оцінку майна?

Смерть рідної людини може приносити горе, клопіт. Коли вмирає людина, її родичі розуміються на власності. А вона іноді поділяється між кількома спадкоємцями.

Одержання спадщини здійснюється за заповітом та за законом. Це робиться в тому випадку, якщо покійний не залишив документ про право власності.

Спадкоємець може отримати від померлого нерухомість, автомобіль, землю, акції. Процес отримання права наслідування складається із різних етапів. Вони покладаються на плечі певної людини.

Навіщо необхідна оцінка спадщини (авто) для нотаріуса?

Після того, як вмирає родич, спадкоємці остаточно переконуються, що вони вписані у заповіт. Вони знаходять нотаріуса, який допомагає збирати усі необхідні документи.

Перед зверненням до нотаріуса необхідно провести оцінку авто для нотаріуса (спадщина). Будь-який транспортний засіб, як та інші види майна, входять у перелік об’єктів спадщини. Для оформлення права власності є законодавчі правила. У такому разі обов’язково потрібна оцінка автомобіля, щоб мати право володіти ним.

Будь-яка машина, передана людині державою для користування, після її смерті вважається майном. Тому автомобіль передається у спадок з іншою власністю покійного.

Процедура оцінювання автомобіля

Оцінка машини отримання права нею володіти здійснюється у фірмі, яка проводить оцінювання. Процедура складається з кількох етапів:

  • Знаходиться фірма, яка проводить експертні оцінки.
  • Оцінювач отримує документи.
  • Автомобіль транспортується (якщо необхідно) для оцінювання загального зовнішнього вигляду, стану.
  • Фахівець оглядає автомобіль, складає звіт. Він фіксує похибки, поломки, аналізує автомобільний ринок. Також експерт розраховує ціну майна, складає акт процедури, готує звіт, повідомляє клієнту.
  • Замовник оплачує послугу експерта.
  • Клієнт отримує звіт, акт усієї процедури.

Де замовити оцінку майна?

Процес отримання права розпоряджатися спадщиною – складна, стомлююча процедура. Потенційний спадкоємець повинен знати, що авто дістанеться йому.

Попередньо спадкоємцю рекомендовано проконсультуватися із юристом, зібрати документи. Також власник має внести мито до податкової інспекції.

Оцінка авто має проводитися оцінною фірмою. Вона збирає необхідні документи, які потрібні для процедури. Далі спадкоємець регулярно відвідує спеціаліста фірми. Також потрібно машину пригнати у потрібне місце.

Вам потрібно оцінити автомобіль? Радимо звернутися до експертів компанії. Співробітники фірми мають багаторічний досвід, дипломи, що підтверджують їхню кваліфікацію.

Вам необхідно лише зателефонувати на вказаний номер, домовиться про зустріч із експертом, прийти у призначений час до офісу фірми.