КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка автомобілів та інших транспортних засобів для нотаріуса у спадок

Оцінка автомобіля для нотаріуса – це одна з найбільш популярних видів послуг, коли необхідно вступити у спадок і оформити його через фахівця. Як і інші види оціночних послуг, вона має свої особливості, оскільки до оформлення документації пред’являються свої вимоги. Оцінка автомобіля для нотаріальної контори для прийняття спадщини вимагає від фахівця досвіду в такому питанні, оскільки повинна виконуватися по всім встановленим нормам і вимогам.

Людина, яка має право на отримання такої спадщини, повинен звернутися в будь-яку нотаріальну компанію за місцем проживання померлого родича. Ця процедура виконується протягом 6 місяців після смерті родича. Такого періоду цілком достатньо, щоб виявити всіх можливих людей, які претендують на спадщину. Користуватися транспортним засобом в цей період заборонено, навіть незважаючи на те, що спадкоємець може мати довіреність на автомобіль від померлого родича.

Для чого потрібна оцінка автомобіля для нотаріуса

Встановлення ринкової вартості транспортного засобу необхідно в таких випадках:

 • для визначення розміру державного мита, яку повинен сплатити спадкоємець, вступаючи в свої права;
 • з метою встановлення частки кожного спадкоємця в неподільній автомобілі з метою призначення справедливих компенсацій;
 • для оцінки доцільності прийняття спадщини;
 • для того, щоб визначити реальну ринкову вартість автомобіля перед продажем.

Необхідні документи для оцінки автомобіля для нотаріуса

Одного лише заповіту для вступу в спадщину недостатньо. Щоб стати повноправним власників автомобіля, необхідно в нотаріальну службу надати такий перелік документів:

 • Паспорт клієнта.
 • Паспорт автомобільного засобу.
 • Свідоцтво про оформлення реєстрації автомобіля.
 • Свідоцтво, що підтверджує смерть власника транспортного засобу.

Власник, який вступає в права спадщини повинен замовити незалежну оцінку автомобіля для нотаріуса самостійно. Після проведення експертизи він отримає звіт, оскільки тільки на підставі цього документа від незалежного експерта, можна розрахувати точну суму держмита.

Як вибрати фірму по оцінці транспорту

В даний час на ринку працює велика кількість фірм, які надають послуги з проведення незалежної оцінки для нотаріуса. Стикаючись з таким питанням, багато людей просто не знають, на що звертати увагу при виборі тієї чи іншої організації. Перш ніж звернутися за допомогою, необхідно зібрати дані про фірму, вивчити методику роботи, ознайомитися з відгуками клієнтів. Також обов’язково враховуйте час роботи тієї чи іншої фірми на ринку.

Наша «Незалежна оціночна компанія» вже давно працює в цій сфері і надає послуги найвищої якості. Зробити оцінку автомобіля для нотаріуса можна протягом декількох днів. Для цього Вам достатньо зателефонувати в нашу фірму і отримати консультацію від фахівців. Також Ви можете задати питання на сайті і отримати консультацію онлайн.

Порядок проведення експертизи за оцінкою автомобіля

Оцінку вартості автомобіля для нотаріуса наша компанія проводить за двома схемами. У першому випадку – це огляд транспортного засобу експертом. Такий варіант є оптимальним, оскільки дозволяє якісно вивчити стан автомобіля, виявити всі можливі дефекти, що свідчить про знос основних комплектуючих і відіб’ються на ринкову вартість транспортного засобу.

У другому випадку оцінка авто здійснюється на основі наданих документів.

За довгі роки роботи нашої організації, ми зрозуміли, що двох однакових ситуацій не існує. Тому до оцінки вартості автомобіля для нотаріуса в Москві ми підходимо індивідуально. Кожен клієнт може замовити безкоштовну консультацію, в процесі якої експерт детально розповість про всі достоїнства і недоліки обох процедур і допоможе вибрати найбільш підходящий варіант.

Терміни проведення оцінки автомобіля для нотаріуса

Термін оцінки ринкової вартості автомобіля для нотаріуса залежить від різних факторів. Ми надаємо професійні високоякісні послуги, намагаємося виконувати їх в мінімальні терміни. Нам вдалося досягти цього за допомогою залучення досвідчених фахівців, кожен з них виконають ту задачу, в якій розбирається найкраще. Вся процедура ринкової оцінки автомобіля для нотаріуса в нашій фірмі продумана до дрібниць і чітко налагоджена. Це означає, що звернувшись до нас, Ви можете розраховувати на швидке отримання звіту про оцінку автомобіля для нотаріуса.

Всі дії незалежного експерта починаються після подачі заяви та всіх необхідних документів. Наша компанія виконує свою роботу протягом 3-4-х днів.

Вартість незалежної оцінки автомобіля для нотаріуса

Наша компанія надає послуги за прийнятною ціною для кожного жителя. Незважаючи на швидке проведення експертизи, високий професіоналізм наших фахівців і їх досвіду роботи, ми не завищуємо вартості, а утримуємо її на середньому рівні. Це означає, що в нашій фірмі Ви отримуєте обслуговування на високому рівні, вартість якого порівнянна навіть з ціною маловідомих компаній-новачків.

Акт оцінки автомобіля та звіт експерта після оцінки

Після проведеної роботи, експерт нашої фірми складає звіт. Він включає в себе такі відомості:

 • Використовуваний вид оцінки транспортного засобу. Він може бути витратним, дохідним, або порівняльним.
 • Вказується середня ринкова вартість автомобіля.
 • Всі дані про пробіг, рік випуску автомобіля і його стан.
 • Всі документи про встановлений додатковому устаткуванні.
 • Також експерт до акту оцінки автомобіля для нотаріуса докладає відсоток втрати товарної вартості транспортного засобу, а також затребуваність цієї марки авто.

До звіту обов’язково додаються фото транспортного засобу. Документ складається в друкованому вигляді та завіряється мокрою печаткою, а також підписом того експерта, який проводив оцінку. При складанні акта фахівець повинен строго дотримуватися законодавчих актів, які також необхідно вказати в звіті.

Після оцінки, весь пакет документів збирається в загальний звіт, з нього знімають копії, додають копію сертифіката компанії, що проводила незалежну експертизу, квитанцію про оплату послуг, а також всі ті документи, що передавалися незалежного експерта для проведення експертизи. Повний пакет документів передається нотаріусу. Стандартний пакет звіту може містити від 10 до 20 сторінок.

Термін дії звіту – 6 місяців після дати його складання. По закінченню цього часу клієнту доведеться знову звертатися до фахівця для проведення послуги і оплачувати їх повторно.

Чому потрібно звернутися саме в нашу фірму для оцінки автомобіля для нотаріуса

Оцінка автомобіля для нотаріуса нашою компанією має ряд основних переваг:

 • Працюємо на ринку багато років, знаємо всі особливості проведення експертизи оцінки авто.
 • В нашій незалежній компанії працюють професіонали своєї справи. Кожен фахівець має всі необхідні знання і навички, добре розбирається в своїй роботі. Ми набираємо співробітників з досвідом роботи – не менше 5 років в цій сфері.
 • Завдяки високій кваліфікації експертів, ми легко вирішуємо завдання будь-якої складності.
 • Надаємо клієнтам широкий спектр послуг з оцінки не тільки транспортних засобів, а й інших видів: оцінка тварин, будівельної техніки, торгового обладнання, нерухомості, оцінку вартості бізнесу та інші послуги.
 • Виконуємо свою роботу швидко. Гарантуємо клієнтам оформлення паперів і надання звіту протягом декількох днів без затримок.
 • Всі отримані дані перевіряються фахівцями повторно, що допомагає уникнути можливих помилок.
 • Індивідуально підходить до кожного клієнта.
 • Ми складаємо документи, згідно всіх встановлених норм і вимог, які в даний час використовують в різних інстанціях, в тому числі і в суді.

При отриманні автомобіля в спадок, всі спадкоємці повинні пам’ятати, що попереду їх чекає процедура незалежної експертизи. Проводять її тільки фахівці, які мають дозвіл і ліцензію на надання таких послуг. Попередня безкоштовна консультація допоможе вам дізнатися особливості її проведення, а також отримати весь список документів, необхідних для її проведення.