КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг
Ocenka_brenda

Одним з найактуальніших активів компанії при виконанні її оцінки є інтелектуальна власність. У ряді випадків її значення і вартість може значно перевершувати всі інші матеріальні активи компанії. Зокрема це відноситься до організацій, які пропонують наукомістку продукцію, а також забезпечують при цьому своєрідну ділову репутацію компанії.

До того ж оцінка бренду актуальна в тому випадку, якщо є спеціально розроблений товарний знак, який також підлягає вивченню та аналізу. До активів слід в тому числі віднести і різну технічну документацію, численні торгові марки і бренди, репутацію компанії, ліцензії та сертифікати. Відноситься до даного переліку також і франшизи, численні створені фахівцями компанії патенти і навіть ноу-хау.

Прибуткові нематеріальні активи

Передбачає оцінка гудвілу в першу чергу значення і визначення бренду, який, не дивлячись на це все ж не має ніякого юридичного обгрунтування. Зокрема, коли продається торгова марка, в обов’язковому порядку здійснюється також оцінка її вартості, так само як і її ділова репутація. Брендом може в якійсь мірі бути також ділова оцінка підприємства, продукції, її значення для потенційного користувача. До поняття оціночні роботи за методом гудвілу варто віднести визначення якостей або ж складових бренду, що в кінцевому рахунку і дозволить реалізувати дану процедуру у вигляді конкретних цифр і складових, необхідних замовнику.

Економічний термін гудвілу і його використання

З недавнього часу, оцінний метод гудвілу став набирати все більшої популярності, що і допомогло в подальшому переорієнтувати покупця на придбання певного товару, стимулює його замовити саме цю послугу або купити дану продукцію. В кінцевому рахунку, саме ці правила і дозволяють виконати своєчасну оцінку компанії, а також отримати надприбуток від отриманої угоди і тим самим повністю реалізувати поставлений бізнес-план. Така сукупність нематеріальних активів компанії робить стійким її положення на ринку, а, отже, і стати найбільш бажаним пропозицією для потенційного інвестора або ж ділового партнера, який бажає укласти угоди про інвестиції.Саме з цієї причини і слід звернути увагу на послуги професіоналів в області оцінки.