КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка для спеціальних цілей

 • Як відбувається оцінка майна для спеціальних цілей
 • Звіт про експертну оцінку
 • Замовити спеціальну оцінку

Оцінка майна – це стандартна процедура, у якій встановлюється розмір його актуальної ринкової, кадастрової, ліквідаційної чи ін. вартості. Процедура оцінювання є обов’язковою для здійснення фінансових угод (купівля-продаж, внесення застави, взяття на баланс підприємством об’єкта, укладання договору оренди, встановлення розміру держмита тощо). Існують ситуації, у яких оцінити майно із застосуванням стандартних підходів важко, і процедура визначення вартості проводиться у разі особливим методикам.

Незалежні експерти компанії виконують спеціальну оцінку майна, що вимагає встановити його вартість для особливих цілей. Наприклад, при вступі в права наслідування оцінити майно необхідно не на час звернення, а за певною датою в минулому чи майбутньому. Наші експерти мають великий досвід у проведенні процесу оцінки для спеціальних цілей і мають знання для вирішення найскладніших і нестандартних завдань.

Як відбувається оцінка майна для спеціальних цілей

Вся процедура оцінювання майна у грошовому еквіваленті регламентується законодавством, причому для розрахунку ціни використовуються стандартні методики. Спеціальні підходи застосовуються щодо оцінки:

 • майна під час розірвання шлюбу;
 • визначення вартості спадщини;
 • товару чи транспортного засобу для митниці;
 • спеціальних груп активів бізнесу;
 • шкоди майна та ін.

У цих випадках визначення вартості проводиться за додатковими методиками – може бути доданий або виключений один із етапів проведення робіт, а для збору необхідної інформації оцінювачу потрібно робити запити до нотаріуса, до митних служб чи фінансових установ.

Звіт про експертну оцінку

Підсумковим документом проведення робіт є звіт про експертну вартість майна. У повному звіті міститься дані про замовника та виконавця, цілі, для яких здійснюється оцінка, характеристики об’єкта, аналіз ринку, опис стандартних методик та підходів, на підставі яких проведено розрахунки та визначено вартість майна. Звіт містить дані про сертифікати спеціаліста, ліцензії компанії, особисті підписи виконавців. Замовник, який отримав на руки документ, повинен знати:

 • термін дії оцінного звіту, що має юридичну силу, становить 6 місяців. Протягом цього часу до нього можна вносити зміни, але не оновлювати дату є порушенням законодавства;
 • звіт про експертну оцінку подається виключно у паперовому вигляді – електронні версії не мають юридичної сили;
 • звіт використовується тільки з метою, зазначеною у документі (якщо оцінка проводиться для оподаткування, вона не буде прийнята в суді).

Як підсумковий документ може видаватися висновок про вартість майна, яке також має юридичну силу, але не призначене для подання до суду чи нотаріуса.

Замовити спеціальну оцінку

Компанія виконує всі види оцінок майна та пропонує фізичним/юридичним особам послуги досвідчених сертифікованих експертів. У нестандартних ситуаціях ми визначимо вартість майна всіх типів та зробимо оцінку при затоці, для надання митним службам, при вступі до права спадкування, шлюборозлучному процесі, внесенні статутного капіталу та ін.

Щодня наші експерти-оцінювачі справляються із найскладнішими завданнями. Для попередньої консультації клієнти можуть скористатися контактними телефонами на сайті.