КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг
 • Коли знадобляться послуги оцінювача
 • Особливості оцінки збитків
 • Замовити незалежну оцінку збитків

Оцінка збитків майна, що постраждала внаслідок впливу людського, техногенного чи природного факторів – це юридичний документ, який допоможе вирішити фінансові суперечки та відшкодувати власнику вартість понесених збитків. Найчастіше експертний звіт про оцінку збитків необхідний прийняття судових рішень у процесі розгляду цивільних позовів. Іноді певна незалежним оцінювачем вартість допомагає вирішити конфлікт у досудовому порядку.

Незалежний експерт компанії, проведе дослідження з оцінки збитків майна та надасть звіт замовнику, в якому буде встановлена вартість витрат на його відновлення, а також розмір недоотриманого прибутку та витрат на купівлю аналогічних об’єктів на відкритому ринку. Маючи на руках звітний документ із зазначенням вартості зіпсованого майна, можна обґрунтовано складати позов про відшкодування матеріальних збитків для подання до органів правосуддя.

Коли знадобляться послуги оцінювача

Найчастіше незалежна оцінка збитків знадобиться для вирішення судових спорів у таких ситуаціях:

 • Квартира, офіс, комерційна будівля постраждали після пожежі, затоплення, що сталося у сусідів або власників об’єктів, розташованих по сусідству;
 • Усередині приміщення відбулися структурні порушення (тріщини, деформації) через перепланування, що проводиться сусідами;
 • Сталося ДТП і необхідно з’ясувати вартість ремонту автомобілів, що потрапили в аварію;
 • Всі перелічені події трапилися із замовником, але потерпілі виставляють йому неадекватні суми на відшкодування збитків;
 • Внаслідок судового розгляду виникла потреба залучити незалежного експерта для кваліфікованої оцінки збитків.

Якщо у клієнтів страхових компаній виникають розбіжності щодо обсягу компенсації, то звіт незалежного експерта з повністю обґрунтованою вартістю збитків буде найкращим засобом досягти справедливого рішення.

Особливості оцінки збитків

Максимально точна оцінка збитків, які здійснюються на підставі незалежної експертизи, є офіційним документом, який приймається судом як доказ для виплати компенсацій. Перед тим, ухвалювати рішення на проведення оцінки, замовник повинен знати:

 • Усі витрати, понесені потерпілою стороною для проведення оціночної експертизи, входять у розмір позовних вимог;
 • Якщо потрібна оцінка шкоди квартири після затоки чи пожежі, її проведення рекомендується через кілька днів після події, коли всі її наслідки виявляться повною мірою;
 • Навіть у разі відмови ЖЕКу описувати пошкоджене майно, акт незалежної оцінки міститиме розрахунок, що відображає вартість ремонту та заміни обладнання;
 • Перед проведенням оцінки збитків автомобіля, що потрапив у ДТП або квартири після затоки/пожежі, власнику майна рекомендується повідомити сторону-відповідача про дату та час проведення експертизи.

Слід також знати, що фахівець із оцінки не є технічним експертом, його функція – оцінити вартість збитків. Наприклад, сума амортизації побутової техніки, оздоблювальних матеріалів або транспортних засобів може бути включена до підсумкового звіту лише у тому випадку, якщо на ринку продається аналогічне майно.

Замовити незалежну оцінку збитків

Компанія пропонує фізичним та юридичним особам послуги досвідчених експертів для оцінки збитків об’єктів, які постраждали після затоки, пожежі, природних лих, транспортних аварій та ін. випадків, які потребують відшкодування матеріальних збитків. Як підсумковий документ замовник отримує звіт з обґрунтованим зазначенням вартості завданих збитків.

Звітний акт, підписаний оцінювачем та затверджений керівництвом компанії, буде доказовим документом для визначення компенсаційних виплат судом чи страховою компанією. Більш детальну інформацію про проведення оцінки збитків можна отримати за контактними телефонами у наших фахівців.