КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг
Ocenka_komnatі
НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА РИНКОВОЇ ВАРТОСТІ КІМНАТИ
“ekspert-ocenka.com” пропонує Вам послуги з оцінки ринкової вартості вашої кімнати. Проводимо оцінку як всього об’єкта нерухомості, так і оцінку кімнати в квартирі і інше житло.

Ми проведемо оцінку житлової нерухомості  в найкоротші терміни !
ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ ОЦІНКИ КІМНАТИ
Термін оцінки – 1-3 дні в залежності від мети оцінки і типу оцінюваної квартири
Вартість оцінки кімнати –  від 200 грн !
КОЛИ ПОТРІБНА ОЦІНКА КІМНАТИ?
 1. Під час поділу майна під час шлюборозлучного процесу.
 2. При вступі у спадок. Вартість оцінки кімнати для прийняття спадщини нижче, ніж для інших цілей. Послуги оцінки для спадщини  див. тут ).
 3. Оцінка кімнати для іпотеки. При отриманні іпотечного кредиту в банку вам буде необхідно пред’явити банку Звіт про ринкову вартість кімнати для обгрунтування вартості застави, яким ця кімната буде виступати. Ця вимога поширюється і на інші види кредитів, де заставою виступатиме ваша житлова нерухомість.
 4. Оцінка житлової нерухомості необхідна для надання в органи опіки.
 5. Оцінка кімнати потрібно і перед продажем вашої нерухомості для обґрунтування початкової вартості. Не забувайте, що тільки дослідження компетентного оцінювача забезпечить вам максимально об’єктивну вартість, так як на вартість житлової нерухомості може впливати безліч моментів – загальний стан, технічні характеристики, всілякі обтяження, кількість власників, поверх, район і багато іншого! Виставивши спочатку занадто високу ціну на кімнату – ви просто даремно витратите свій час, а виставивши ціну занадто маленьку – втратите гроші!
ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ОЦІНКИ КІМНАТИ?
 1. Залишаєте заявку на Оцінку кімнати  по тел. +8 (068) 122-11-22 або замовити оцінку кімнати через електронну форму заявки на сайті .
 2. Погодите дату і час виїзду оцінювача на об’єкт .
 3. У призначений час наш фахівець приїжджає на оцінюваний об’єкт, проводить необхідні виміри, робить фотографії.
 4. Наш фахівець в обумовлені терміни (1-3 дні, можлива  термінова оцінка в день замовлення ) складає Звіт про оцінку вартості кімнати.
 5. Забрати готовий Звіт про оцінку кімнати можливо в  нашому офісі  або ви можете замовити кур’єрську доставку .
Ми проводимо оцінку ринкової вартості кімнат на території всього Києва та Київської області!

 

Оцінка ринкової вартості нерухомості – визначення передбачуваної ціни, по якій існує ймовірність відчуження об’єкта оцінки на відкритому ринку в умовах конкуренції. В ході проведення оцінки житла незалежний експерт проводить порівняння між шуканим об’єктом оцінки і аналогічними об’єктами, виставленими на продаж. В обов ‘язковому порядку враховується схожість економічних, матеріальних, технічних та інших характеристик. Таким чином, в основу проведення незалежної експертної оцінки лягає порівняльний підхід. На результат проведеної оцінки, безсумнівно, вплинуть такі фактори, як місце розташування об’єкта нерухомості, близькість транспортної розв’язки і державних установ, стан житла та інші. До основних етапів проведення оцінки ринкової вартості кімнати / квартири відносяться:

 • Зустріч з оцінною компанією, яка надає даний вид послуг, обговорення причин необхідності проведення оцінки, підписання договору;
 • Збір документації необхідної для проведення оцінки, очне знайомство з об’єктом оцінювання;
 • Проведення порівняльного аналізу цін на аналогічну нерухомість;
 • Складання докладного звіту про проведену роботу;
 • Передача звіту замовнику, закриття угоди.

Підсумком проведеної незалежної оцінки нерухомості є конкретні цифри – ціновий діапазон, який є найбільш адекватним для установки в якості ціни продажу оцінюваного об’єкта нерухомості. Переваги проведення оцінки ринкової вартості нерухомості Відмінним аргументом на користь проведення незалежної оцінки житла є вчинення вигідної угоди. Як показує практика, бажання «продавця» заощадити на оціночних послуг на ділі виражається або в довгостроковій продажу нерухомості, або в поспішному відчуження наявної власності на невигідних умовах. Незалежна експертна оцінка – прекрасна можливість мінімізувати ризики і підвищити ефективність запланованого заходу. Звернувшись в нашу компанію з проханням про проведення оцінки ринкової вартості кімнати / квартири, ви можете розраховувати на:

 • Прозорість, що надаються;
 • Оперативність виконання взятих на себе зобов’язань;
 • Облік індивідуальних побажань клієнта;
 • Зручність розташування офісу компанії;
 • Адекватні середньоринкові ціни.

Ми надаємо клієнтові чітке розуміння, що надаються, консультуємо по виниклих питань. Складна юридична термінологія, завуальоване здійснення роботи – це доля сумнівних організацій. Ми працюємо на совість!