КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг
Ocenka_kvartir
НЕЗАЛЕЖНА ОЦІНКА РИНКОВОЇ ВАРТОСТІ КВАРТИРИ
“ekspert-ocenka.com” пропонує Вам послуги з оцінки ринкової вартості вашої квартири (кімнати). Проводимо оцінку як всього об’єкта нерухомості, так і оцінку частки у праві власності на квартиру (кімнату) і інше житло.
Ми проведемо оцінку житлової нерухомості  в найкоротші терміни !

ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ ОЦІНКИ КВАРТИРИ
Термін оцінки – 1-3 дні в залежності від мети оцінки і типу оцінюваної квартири
Вартість оцінки квартири (кімнати) –  від 200 грн !
КОЛИ ПОТРІБНА ОЦІНКА КВАРТИРИ?
  1. Під час поділу майна під час шлюборозлучного процесу.
  2. При вступі у спадок. Вартість оцінки квартири для прийняття спадщини нижче, ніж для інших цілей. Послуги оцінки для спадщини  див. тут ).
  3. Оцінка квартири для іпотеки. При отриманні іпотечного кредиту в банку вам буде необхідно пред’явити банку Звіт про ринкову вартість квартири для обгрунтування вартості застави, яким ця квартира буде виступати. Ця вимога поширюється і на інші види кредитів, де заставою виступатиме ваша житлова нерухомість.
  4. Оцінка житлової нерухомості необхідна для надання в органи опіки.
  5. Оцінка квартири (кімнати) потрібно і перед продажем вашої нерухомості для обґрунтування початкової вартості. Не забувайте, що тільки дослідження компетентного оцінювача забезпечить вам максимально об’єктивну вартість, так як на вартість житлової нерухомості може впливати безліч моментів – загальний стан, технічні характеристики, всілякі обтяження, кількість власників, поверх, район і багато іншого! Виставивши спочатку занадто високу ціну на квартиру – ви просто даремно витратите свій час, а виставивши ціну занадто маленьку – втратите гроші!
ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ОЦІНКИ КВАРТИРИ?
  1. Залишаєте заявку на Оцінку квартири (кімнати)  по тел. +8 (068) 122-11-22 або замовити оцінку квартири через  електронну форму заявки на сайті .
  2. Погодите дату і час виїзду оцінювача на об’єкт .
  3. У призначений час наш фахівець приїжджає на оцінюваний об’єкт, проводить необхідні виміри, робить фотографії.
  4. Наш фахівець в обумовлені терміни (1-3 дні, можлива  термінова оцінка в день замовлення ) складає Звіт про оцінку вартості квартири (кімнати).
  5. Забрати готовий Звіт про оцінку квартири (кімнати) можливо в  нашому офісі  або ви можете замовити  кур’єрську доставку .
Ми проводимо оцінку ринкової вартості квартир (кімнат) на території всього Києва та Київської області!