КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг
Otsenka_kottedja

Завдяки стрімкому зростанню ринку заміської нерухомості, така послуга, як оцінка котеджу або окремого будинку, викликає великий попит серед покупців і власників будівлі. Якісна експертна перевірка вартості такої нерухомості дозволяє дізнатися її реальну цінність, укласти вигідну угоду купівлі-продажу, використовувати котедж в якості застави в разі оформлення банківського кредиту і т.д. Нерідко оцінка котеджу проводиться при вирішенні майнових спорів або для нарахування оптимальних розмірів виплати держмита.

Специфіка оцінки котеджів в Києві

На відміну від оцінки міської квартири, при визначенні вартості заміської нерухомості враховується набагато більшу кількість особливостей і критеріїв оцінки житла. У такому величезному мегаполісі, як Київ, результати оцінки котеджу багато в чому залежать від його місця розташування і доступності, наявності та якості під’їзних шляхів та інженерних комунікацій, від наявності зовнішньої інфраструктури. Розташований поблизу водойма або ліс, престижність дачного селища – всі ці фактори, включаючи економічну ситуацію на ринку нерухомості, а також тенденції попиту і пропозиції на заміське житло, враховуються при експертній оцінці об’єкта.

Процедура оцінки та її результат

Результатом оцінки котеджу є видається замовнику звіт встановленого зразка, який є офіційним документом і має повну юридичну силу. Сама процедура оцінки проводиться поетапно, до підписання відповідного договору проводиться узгодження таких його параметрів, як визначення цілей оцінки, термінів виконання робіт і вартості послуг експертів.

Для підготовки офіційного звіту про оцінку будуть потрібні огляд об’єкта оцінки та виміри його лінійних розмірів. Проводиться ретельний аналіз фізичного стану і ефективного використання основних будівельних елементів конструкції будівлі і прилеглої до нього ділянки землі. Визначається ринкова вартість об’єкта з урахуванням благоустрою ділянки.

Для оформлення звіту про оцінку котеджу крім паспортних даних та пакету технічної документації з БТІ, від вас будуть потрібні наступні правовстановлюючі документи:

  • документ про державну реєстрацію права на володіння котеджем, або договір його купівлі-продажу;
  • для оцінки орендованого котеджу надається орендний договір;
  • в разі наявного обтяження майна надаються договори застави, довгострокової оренди, іпотеки і т.д .;
  • юридичні особи повинні надати відомості про первісної балансової та залишкової вартості котеджу на момент проведення його оцінки.

Переваги співпраці з нашою компанією

Колектив компанії «Експерт Оцінка», створеної в 2009 році, працює швидко і максимально точно. Підтвердженням цьому служать сотні бездоганно і успішно проведених операцій по всій території України, включаючи самі специфічні об’єкти, оцінку яких можна доручити тільки високим професіоналам. Звівши швидкість і бездоганність оцінки в ранг політики компанії, наш колектив не зупиняється на досягнутому. Ми прагнемо зробити кожне співпрацю ще більш зручним, пропонуємо оцінку котеджів на найвигідніших для вас умовах.