КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг
Ocenka_kvartiri

У зв’язку з розширенням механізму іпотеки, оцінка квартири, стає одним з найбільш поширених і затребуваних видів оціночних послуг.

Звіт про оцінку, виконаний професійними оцінювачами, є офіційним документом і приймається до розгляду судами, банками та іншими організаціями і державними установами.

Найбільш поширені ситуації, при яких вдаються до оцінки житлової нерухомості – це:

 • операції з купівлі-продажу
 • судові майнові спори
 • розрахунок страхових сум
 • кредитування під заставу
 • вступу в права спадщини

Зайве говорити, що при намірі продати або обміняти квартиру, власнику бажано спочатку оцінити її. Зрозуміло, що оцінити квартиру, що називається, «навскидку» здатний кожен, але все ж, краще цю справу довірити професіоналу.

Тільки при обліку безлічі чинників оцінювачем квартир, можна розраховувати на достовірний результат оцінки квартири . Які це основні чинники? Перш за все – місце розташування, віддаленість від центру, далі – тип будинку, екологія, переважна забудова мікрорайону, транспортна доступність, забезпеченість громадським транспортом, об’єкти соціальної інфраструктури мікрорайону в межах пішої доступності (менше 1 км), наявність двору і консьєржки в під’їзді і багато, багато іншого.

Розрахунок ринкової вартості квартири є одним з найбільш затребуваних видів оціночної діяльності і включає в себе визначення вартості права власності або інших прав, наприклад, права користування (права оренди), і т.д. У Киеві і Київській області, ринок квартир розвинений дуже сильно, і, як наслідок, оцінку квартири можна провести з високою точністю.

Перевага незалежної оцінки квартир полягає в тому, що звіт, що видається замовнику, має статус офіційного документа доказового значення і може бути використаний в суді при розгляді справ, пов’язаних з визначенням розміру різних компенсаційних виплат. У суперечках з податковою інспекцією з приводу визначення величини бази оподаткування для обчислення податку на майно і доходи фізичних осіб наявність звіту незалежного оцінювача є визначальним аргументом. Маючи великий досвід оцінювання вартості квартир в Киеві і далеко за межами Київській області, фахівці нашої компанії допоможуть відповісти Вам на питання, пов’язані з встановленням реальної ринкової вартості Вашої квартири, допоможуть оцінити квартиру і визначити її вартість.

Оцінка квартири в Киеві

Нерухомість відноситься до виду майна, вартість якого постійно змінюється. І тому ринкова вартість квартири повинна визначатися тільки висококласним фахівцем вузького профілю. Для точного визначення вартості мало знати тільки лише метраж квартири, і в якому районі вона знаходиться.

Найбільш повноцінна оцінка квартири в Киеві базується на наступних чотирьох факторах:

 • Місцезнаходження квартири, розвиненість інфраструктури в районі, транспортна складова, екологічний стан
 • Вид будови, кількість поверхів, стан комунікацій
 • Загальний стан квартири, можливість перепланування
 • Нинішні ринкові ціни, стан на ринку, прогнозування цін.

Крім цього має враховуватися кількість інших подібних пропозицій, що дають клієнтові право вибору з асортименту.

Оцінка вартості квартири

У наш час професійна і кваліфікована оцінка вартості квартиризалишається одним з найбільш затребуваних видів оціночної діяльності. Вона ділиться на ринкову оцінку, розрахунок повної вартості або часткового права на об’єкт, наприклад, право на оренду квартиру, право на користування та інші.

У сучасному суспільстві крім обов’язкової оцінки, останнім часом стала дуже популярна оцінка ринкової вартості нерухомості . Дуже часто буває, що ціна на який-небудь об’єкт нерухомості є очевидною для власника і покупця.Але буває і так, що, після проведення оцінки, фактична ринкова вартість різко відрізняється від тієї, яку намітили власники.

Оцінка вартості нерухомості – це найважливіший етап в будь-яких операціях з нею. Причиною тому є висока динаміка цін і нестабільність ринку нерухомості.

Розрахунок вартості квартири

Існує кілька способів, що дозволяють оцінити вартість квартири . Оцінка представником оціночної компанії, оцінка ріелтора, а так же власна оцінка квартири. Цікаво, що в кожному з перерахованих вище способів, вартість квартири виявиться різною. Причиною тому є цілі оцінки квартири.

Оцінка професійного оцінювача потрібно, звичайно, при отриманні банківського кредиту під заставу майна, під час розподілу власності, в разі внесення квартири в якості статутного капіталу, в разі оподаткування вартості, на вимогу органів опіки. Найчастіше результат оцінки відрізняється від реальної вартості, та ціна, яку може запропонувати за неї покупець, оскільки оцінювач не ставить для себе таких цілей.

Самостійна оцінка є вкрай неточною. Це відбувається через необ’єктивного ставлення до квартири, нестачі інформації про становище на ринку нерухомості. Вартість, зазначена в ЗМІ за рідкісним винятком є неточною. Швидше за все, в будь-оцінної компанії, оцінку вчиню не так як ви.

Ріелторська оцінка завжди переслідує знаходження реальної вартості квартири для найвигіднішою продажу. Для такого виду оцінки використовуються професійні ріелторські бази, в яких вказані останні угоди і їх вартості. За таки баз нескладно знайти подібну вашої квартиру і, відштовхуючись від суми угоди, визначити реальну вартість квартири.

Таким чином, якщо ви вирішили зробити адекватну і точну оцінку вашої квартири, найкраще підійде оцінка ріелтора.

Оцінка ринкової вартості квартири

Ринкова вартість квартири – це та сума, яку готовий віддати покупець, який має поняття про стан на ринку, за цю квартиру. Ринкова вартість визначається по операціях купівлі продажу, здачі в оренду і тому подібних угодах.

Оцінка ринкової вартості є ринкову вартість права власності, а також інших прав. Оцінка вартості квартири, окремої кімнати, або іншій частині квартири є дуже частими в наш час.

В першу чергу, оцінювач проводить попередню оцінку і визначає найважливіші характеристики квартири. Далі оцінюються прилеглі території, які показують основну картину поведінки цін. Зрештою, проводиться аналіз даного сегмента ринку. Результатом буде точна ринкова вартість квартири.

Оцінка квартири для іпотеки

Як свідчить законодавство: оцінка житла – є обов’язковий захід при іпотеці. У цьому, перш за все, зацікавлені банки-кредитори, їм важливо, щоб заставу (в даному випадку квартира) має ту ж вартість, що і взятий іпотечний кредит. Оцінка проводиться в професійних конторах. Як правило, банки мають як мінімум одного партнера-оцінювача і позичальники повинні користуватися виключно їхніми послугами.

У звіті оцінювача наводиться ринкова вартість житла. За даною ціною квартира може бути продана в тому випадку, коли позичальник не зміг оплатити іпотеку.

Оцінка квартири для Ощадбанку

Незалежна оцінка вартості квартири потрібна для того, щоб Ощадбанк дав кредит на її оплату. Сума кредиту визначається вашим бажанням і розміром нерухомості.

У разі невиплати по кредиту, вилучається заставне майно, тобто квартира. Оцінка квартири для Ощадбанку допоможе уникнути втрати частини коштів банку в разі вилучення квартири. Вартість квартири повинна повністю погасити кредит, щоб угода була взаємовигідною.

Оцінка квартири для банку

При оцінці для іпотечного кредитування і при придбанні житла, головним чином, необхідно надати на розгляд банку висновок про ринкову вартість майна, обгрунтоване відповідно до офіційних стандартів оцінки. Його слід оформити у вигляді письмового звіту про оцінку, згідно оціночним законодавству.

Для оцінки об’єкта застави визначають його ринкову і ліквідаційну вартість – суму, за яку банк протягом невеликого терміну самостійно реалізує квартиру в разі, якщо позичальник не виплатив за кредитом. Часто ліквідаційна вартість встановлюється на чверть нижче реальної ринкової вартості квартири. Робиться це для того, щоб заставоотримувач при стягненні вимоги мав можливість в стислі терміни реалізувати житлове приміщення. А ще так враховується ризик зниження ринкових цін.

Кредитний комітет банку приймає рішення про видачу іпотечного кредиту на підставі розміру ринкової вартості предмета застави та іншої зазначеної в звіті інформації. Ви повинні передати даний звіт в банк, де кредитний комітет, з урахуванням вищевказаного, прийме рішення про видачу вам кредиту. Якщо звіт виконаний нашими фахівцями, в більшості випадків рішення виявляється позитивним.

Оцінка частки в квартирі

Найбільш спірним питанням при оцінці вартості квартири є оцінка її частини . Найбільшим помилкою є те, що вартість половини квартири є половина її вартості. Це аж ніяк не так. Слід розділяти поняття частки і частини квартири, а також частини вартості всієї квартири.

При оцінці частини квартири існує кілька факторів:

 • Розмір частки
 • Кількість пайовиків квартири
 • Параметри квартир, кількість кімнат, розмір, метраж
 • Доступ в квартиру
 • Взаємини з іншими власниками
 • Наявність повнолітніх дітей, недієздатних осіб.

Слід зауважити, що ціна від реальної угоди купівлі-продажу може не відповідати сумарної вартості часток квартири.

Скільки коштує оцінка квартири?

Дізнатися вартості послуги Ви можете, зателефонувавши нам в офіс або заповнивши онлайн-заявку на розрахунок вартості. Термін виконання послуги, як правило, не більше одного робочого дня.