КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка квартири під час затоки

  • Що являє собою послуга
  • Як оцінюють збитки після затоки нерухомості
  • Незалежна оцінка квартири при затоці

У понад 80% випадків, заподіяння шкоди нерухомому майну посідає затоки. Визначити точну вартість ремонтних робіт для відновлення приміщення вкрай важливо як для суду, так і для ринкових операцій купівлі-продажу. Але порахувати необхідну суму “на око” з допустимим рівнем точності практично неможливо. Для цього існує послуга оцінки квартири після затоки, яка в нашій компанії має стабільно високий попит.

Що являє собою послуга

Оцінка збитків після затоки квартири – послуга, яку надає спеціально навчений експерт-оцінювач. При цьому він прораховує не тільки вартість ремонтних робіт з усунення пошкоджень, що утворилися, а й ціну будівельного матеріалу.

Як правило, оцінка пошкоджень нерухомого майна після затоки проводиться не одразу, а згодом — два, три дні. Робиться це для того, щоб усе просохло, встановився масштаб та ступінь ушкоджень. Частими прикладами збитків, що виникають після затоки квартири в багатоповерховому будинку, є:

  • паркет, що здувся, або ламінат;
  • набряклі дерев’яні двері, що погано відкриваються;
  • протікання води між плитами до сусідів знизу.

Ушкодження, що утворилися, не потрібно видаляти самостійно. Як мінімум, необхідно зафіксувати збитки у експертної організації, яка надасть оціночний документ.

Як оцінюють збитки після затоки нерухомості

При затоці вашого приміщення необхідно дотримуватись наступного плану дій:

  • викликати співробітників керуючої компанії, які обслуговують ваш будинок. Після приїзду вони мають зафіксувати факт затоки приміщень, а потім видати відповідний документ;
  • запросити разом із співробітниками керуючої компанії особу-винуватця затоки;
  • звернутися до фахівців оціночної компанії задля отримання відповідної послуги. Обов’язково вимагайте укладання договору, в якому зазначено дату та попередню вартість послуг експерта.

Після цього, мінімум за три дні, винуватцю та представникам керуючої компанії надсилаються телеграми, в яких зазначена дата та час огляду приміщення. Після прибуття експерт-оцінювач проводить фото та відео фіксацію пошкоджень, а також складає відповідний акт. У ньому вказується загальна площа та характер завданих збитків майну потерпілого, на підставі якого складатиметься документ про оцінку.

Незалежна оцінка квартири при затоці

Послуга оцінки приміщення при затоці дозволяє вирішувати суперечки з винуватцем чи здійснювати операції купівлі/продажу/оренди квартири. Після закінчення робіт, наш експерт передає клієнту до рук повністю сформований звіт, виконаний відповідно до законодавства.

У ньому зазначено вартість заподіяних ушкоджень, які можна пред’явити винуватцю затоки або як доказ у суді. Крім цього, акт може бути і документом, що підтверджує витрати на оціночні послуги експерта. Відшкодування яких клієнт також може вимагати.

Замовити послугу оцінки квартири при затоці можна телефонним контактним центром або залишивши заявку на сайті.