КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Стратегічний консалтинг

 • Етапи проведення стратегічного консалтингу для бізнесу
 • Замовити послугу стратегічного консалтингу

Сучасний стратегічний консалтинг – комплекс послуг із розробки стратегії для вашого бізнесу. Вони не швидко реалізуються і дають результат на дистанції, дозволяючи правильно вибудувати вектор розвитку підприємницької діяльності.

Від якості послуги стратегічного управління консалтингу залежить здатність бізнесу виживати в умовах сучасного ринку, що швидко змінюються. Фахівець повинен детально розібрати кон’юнктуру, що склалася, проаналізувати конкурентів і специфіку діяльності вашої організації. Отримати якісні послуги в галузі консультування та оцінки у сфері нерухомості допоможуть фахівці компанії. Ми працюємо на результат, надаючи клієнтам повну підтримку на всіх етапах співробітництва.

Етапи проведення стратегічного консалтингу для бізнесу

Як і будь-яка комплексна послуга, консалтинг для стратегічного розвитку бізнесу має складатися з кількох етапів:

 • актуалізація та формулювання вимог клієнта. Вихідні дані необхідні фахівцю для того, щоб сформулювати цілі та завдання, ступінь лідерства на ринку;
 • внутрішній та зовнішній аудит. Проводиться повна перевірка конкретної ніші бізнесу, її конкурентного середовища, монополізації та інших факторів. Паралельно з цим аналізуються можливості, що є всередині організації;
 • проведення сесій стратегічного планування Найважливіший етап консультування, який полягає у проведенні спільних зустрічей із командою замовника. На них деталізують опис результатів, методи їх досягнення, а також формулюються критерії для об’єктивної оцінки. Після закінчення сесії у керівництва з’являється єдина думка щодо пріоритетних цілей бізнесу та розвитку компанії.
 • проведення сесій організаційного розвитку. Ще один спільний етап консультування, під час якого персонал отримує розуміння цілей організації. У результаті пояснюються завдання співробітників, умови колективного взаємодії тощо.

Кожен етап стратегічного консалтингу компанії може вносити свої зміни, як до організаційного, так і виробничого плану бізнесу. Якщо пропустити хоч один із них, ймовірність досягнення пріоритетних цілей суттєво зменшується.

Замовити послугу стратегічного консалтингу

Якщо ваша компанія не має стратегії розвитку або вона недостатньо ефективна, саме час звернутися за допомогою до професіоналів. Консультуючи наших клієнтів, ми ставимо реально досяжні цілі, які дозволять швидко відчути позитивний результат. Вже на перших етапах ми допоможемо розібратися та визначитися з відповідями на такі питання:

 • чи правильно розвивається компанія останній період (доходи, персонал, проекти);
 • які цілі потрібно ставити перед керівництвом та персоналом компанії;
 • чи відповідає ваш бізнес сучасним тенденціям на ринку;
 • як правильно оцінити ризики та переваги реалізації кроків щодо розвитку бізнесу;
 • що треба змінити більш ефективного розвитку підприємства.

Для того, щоб замовити консультацію зі стратегічного консалтинг, вам достатньо зателефонувати контактному центру або залишити заявку на сайті.