КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка квартири після затоки

Також Ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію щодо оцінки кварти за тел. (068) 122-11-22У вас сталася неприємна ситуація – вас залили сусіди? На жаль, не часто, але так буває. Якщо у вас адекватні сусіди, готові повною мірою відшкодувати завдані збитки за необхідною сумою, то ви просто забираєте потрібну суму і робите ремонт. Проте насправді виникає діаметрально протилежна ситуація — сусіди вважають усі претензії необґрунтованими, а суму завищеною і відмовляються платити.

Розглянемо основні кроки, які потрібно зробити для усунення наслідків пошкодження квартири.

Складаємо акт затоки

Стандартно акт огляду приміщення при затоці складається у присутності 3 сторін – сусід, який допустив аварійну ситуацію, представник КК (ЖЕКу) та ви. Якщо винна сторона відмовляється від присутності або затягує час із оглядом, найефективніший спосіб — подати телеграму з оповіщенням через поштове відділення зв’язку. При цьому ви обов’язково зберігаєте всі квитанції та чеки, що підтверджують поштове відправлення.

Пам’ятайте — від правильного та конкретного викладу опису заподіяної шкоди безпосередньо залежить сума одержуваного відшкодування. В акті докладно викладається опис всього зіпсованого майна: порушені стіни, стеля, підлога, предмети меблів, одягу, техніки, сантехніки та електропроводки.

Потім підраховується у ринкових цінах:

  • вартість необхідних ремонту матеріалів;
  • вартість послуг із проведення ремонтних робіт;
  • вартість безповоротно втрачених речей та техніки.

Постарайтеся максимально повно задокументувати збитки, завдані вашому майну, — зробіть гранично чіткі фотографії зіпсованого майна. Якщо ви знаєте, що мирно вирішити ситуацію не вдасться, знадобиться кваліфікована оцінка квартири після затоки. Для цього слід звернутися до незалежної компанії з оцінки. Маючи на руках результат незалежної експертизи, ви надалі пред’явите позов відповідачу і примусово стягнете всю суму шкоди.

Звернення до спеціалізованої оціночної компанії

Для того, щоб гарантовано отримати суму відшкодування в суді, оцінка збитків ремонту після затоки має проводитися кваліфікованим експертом — оцінювачем спеціально акредитованої оціночної компанії.

Ми укладаємо з вами договір і негайно розпочинаємо роботу.

Експерт допоможе скласти грамотний акт, у якому буде відображено правильну оцінку збитків після затоки. На підставі акта буде складено звіт – документ незалежної оцінки збитків після затоки квартири.

Звіт включає:

  • пакет дозвільної документації, що підтверджує повноваження експертної організації щодо проведення процедури незалежної оцінки об’єкта;
  • дослідження ринку цін на ремонт квартир у Санкт-Петербурзі;
  • калькуляцію витрат та кошторис майбутнього ремонту;
  • акт огляду ушкодженого приміщення;
  • фото, що вказують на ступінь завданих збитків.

Наша оцінна компанія гарантує 100% повернення коштів за рішенням суду за збитки на підставі складеного звіту про затоку. Зручно розташований офіс дозволяє здійснити оперативне прибуття нашого експерта на об’єкт. Ми працюємо без свят та вихідних, без перерв на обід. Звертайтеся і ми допоможемо скласти грамотний претензійний звіт оцінки збитків після затоки на будь-яку адресу.

Ви можете замовити оцінку у наших кваліфікованих оцінювачів за телефоном або за допомогою електронної форми заявки