КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка літальних апаратів

Ocenka_letalnih_aparativ

Літаки , інші літальні апарати , що підлягають державній реєстрації, відносяться до нерухомого майна. Разом з тим, з економічної точки зору, через своїх конструктивних і функціональних властивостей, все повітряні судна доцільніше розглядати як один з класів машин і устаткування, до якого застосовуються свої методи оцінки.

При оцінці літальних апаратів необхідно керуватися не тільки підходами, що розглядають їх як конкретний клас майна, але і методиками, які враховують їх специфіку.

При виконанні оцінки літальних апаратів оцінювачі стикаються з великою різноманітністю видів і типів літальних апаратів. Основний спосіб класифікації літальних апаратів – це класифікація за принципом дії і класифікація за функціональним призначенням.

Для яких цілей потрібна оцінка літальних апаратів?

В основному, оцінка літальних апаратів проводиться:

  • при проведенні операції купівлі – продажу;
  • при передачі літака в заставу в якості забезпечення зобов’язань позичальника;
  • для відображення в бухгалтерській звітності реальної або, так званої, справедливої вартості літака;
  • при страхуванні майна;
  • при оформленні спадщини;
  • при передачі літака в оренду (лізинг);
  • при передачі і оформленні оцінюваних об’єктів в якості внеску до статутного капіталу іншого створюваного або реорганізується;
  • при визначенні бази оподаткування в складі основних засобів для обчислення податку на майно;
  • при ліквідації і утилізації літака через неможливість або недоцільність його подальшої експлуатації за призначенням;
  • при розробці бізнес-плану для реалізації інвестиційного проекту.

У зв’язку з ростом інтересу в країні до повітроплавання, і до малої авіації, оцінка повітряних судів, таких як літаки, вертольоти та інші літальні апарати, а також оцінка окремих їх компонентів – наприклад, двигунів, стає все більш актуальною і затребуваною.

«Експерт Оцінка» здійснює оцінку вартості повітряних суден: літаків, вертольотів і інших літальних апаратів, що належать як приватним особам, так і авіапідприємствам, розташованих не тільки в Києві та Київській області, але і в інших регіонах країни. Ви можете замовити оцінку вартості повітряних суден або безоплатно проконсультуватися з порядку її проведення у наших фахівців.

Ви можете бути впевнені, що, виконуючи оцінку літальних апаратів , фахівці нашої компанії всебічно врахують Ваші інтереси, як Замовника, в тому числі, шляхом розгляду і корекції максимального числа ціноутворюючих факторів. Ми надаємо кваліфіковані послуги з проведення оцінки літальних апаратів та в найкоротші терміни видаємо Замовнику готовий звіт про оцінку.