КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка вартості квартири

Незалежна оцінка вартості квартири проводиться сертифікованим оцінювачем, який має право на проведення подібного роду заходів. Такий фахівець повинен в обов’язковому порядку мати профільну освіту, мати практичний досвід такої роботи, а також нести юридичну відповідальність за свою діяльність.

Як правило, незалежна оцінка вартості квартири , в тому числі, незалежна оцінка вартості квартири в Києві проходить в три етапи. Перш за все, оцінюється місце розташування конкретної житлової площі. До уваги береться той факт, в межах міста або передмісті розташована нерухомість, а також в якому конкретно міському районі вона знаходиться – його віддаленість від цента, розвиненість транспортної мережі, інфраструктури і т.д. Від цього, в тому числі залежить і ціна власне процедури оцінки, а також ціна оцінки вартості ремонту квартири.

Таким чином, незалежна оцінка ринкової вартості квартири в Київскій області буде нижче, ніж незалежна оцінка вартості квартири в столиці, за інших рівних умов. І це очевидно.

Другим етапом у такому заході, як незалежна оцінка кадастрової вартості квартири або оцінка вартості частки в квартирі буде оцінка вартості власне будинку, в якому ця сама квартира і / або частка в ній знаходяться. На результат такої експертизи безумовно вплине рік побудови; поточний технічний стан конкретного будинку; його поверховість, а також будівельні матеріали, з яких воно було зведено; стан під’їздів взагалі і конкретного під’їзду, зокрема; наявність і стан комунікацій, ліфта, під’їздів до будинку і стоянки для автотранспорту.

Третій етап проведення такої процедури, як незалежна оцінка кадастрової вартості квартири передбачає безпосередньо оціночні заходи в самій квартирі. Експерт формує свою професійну думку виходячи з таких показників:

  • загальна та житлова площа конкретного оцінюваного приміщення ; кількість кімнат у квартирі і площа кожної з них;
  • наявність і поточний стан кухні;
  • наявність, місце розташування, совмещенность і стан санвузла та ванної кімнати;
  • чи вимагає проведення ремонту квартира взагалі і якого ремонту, зокрема;
  • поверх, на якому вона розташована;
  • висота стель;
  • наявність балкона або лоджії, а також їх площа та стан.

Крім того, значення має наявність і кількість перепланувань і вид, який відкривається з вікон.

Таким чином, на результати незалежної оцінки квартири, впливає безліч об’єктивних чинників. А ось на роботу оцінювача і вибір ним методів і способів для аналізу, не може вплинути ніхто.

Leave a Reply