КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка квартири для іпотеки

Професійні послуги оцінювачів нерухомості потрібні дуже часто. Юридичним особам оцінка потрібна при угодах купівлі та продажу, оформленні кредитів, страхування об’єктів. Приватним особам може знадобитися оцінка житла при розділі квартири або спадщини, для приватизації, для оцінки страхового збитку, при кредитуванні та оформленні іпотеки. З них найчастіше – потрібна оцінка квартири для іпотеки.

Складнощі оцінки міської квартири

У великих містах і мегаполісах на вартість житла впливає багато факторів:

 • площа квартири (головний фактор, що формує загальну вартість);
 • район і розташування в місті (квартири в центральних районах значно дорожче);
 • інфраструктура району (важлива близькість до поліклініки, дитячого садку, школі, зонам відпочинку, магазинам, транспорту);
 • стан житла і планування квартири (важливий капітальний ремонт, краса і доглянутість);
 • тип будинку, поверховість квартири (різна ціна верхніх і нижніх поверхів, «сталінських» і «хрущовських забудов, елітних новобудов).

Від цих компонентів залежить ціна одного квадратного метра житлової площі та загальна вартість житла.

Оцінка вартості квартири для  банків

Кваліфікована оцінка вартості квартири – трудомісткий і складний процес, що вимагає значного досвіду оцінювача, обов’язкового виїзду на місце. У ньому онлайн оцінка квартири для банку (при кредитуванні або заставу), яку можна отримати на сайтах Інтернету – тільки попередній етап. Експерт, грунтуючись на даних клієнта, не може зробити точну калькуляцію усіх доданків, визначити вартість оцінки квартири для іпотеки. Повна і всебічна оцінка квартири для іпотеки ґрунтується, в першу чергу, на документах:

 • про право на квартиру (договорі соцнайма, свідоцтві про держреєстрацію);
 • про обтяження нерухомості (скільки власників, складу сім’ї, інші претенденти на житло);
 • актах перепланувань;
 • паспортних даних власників, замовника оцінки;
 • плані будинку (поетажном);
 • експлікації до цього плану.

Тільки після вивчення всіх документів, посвідчення їх автентичності, може бути здійснений виїзд експерта на об’єкт і незалежна оцінка квартири для іпотеки.
У ході виїзду, з урахуванням попередньої роботи, експерт виробляє повний аналіз ринку і об’єкта, за його підсумками – узагальнює результати експертизи і складає висновок. Складністю всіх факторів визначається ціна оцінки квартири для іпотеки. Вона враховує мету і функції оцінки, тип і розташування об’єкта, додаткові об’єктивні чинники. На ціну впливає і терміновість виконання роботи. Остаточна оцінка квартири для іпотеки проводиться тільки після схвалення банком і підписання попереднього договору про покупку житла. У цьому випадку може знадобитися термінова незалежна оцінка квартири , яка часто має підвищену ціну оцінки квартири для іпотеки або банку.

Leave a Reply