КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Також ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію щодо оцінки квартири за тел. (068) 122-11-22

Навіщо ж потрібна оцінка нерухомості?

Насамперед оцінка нерухомості необхідна при укладанні угод, наприклад, з продажу квартири, кімнати або житлового будинку. Грамотно проведена процедура експертизи гарантує, що угода буде здійснена з отриманням максимально можливої вигоди та у швидкі терміни. Без цієї процедури важко виставити актуальну ціну. Пам’ятайте, що на остаточну вартість майна сильно впливає його стан, рік побудови, кількість власників, ряд технічних характеристик, екологічна обстановка в районі, місце розташування та багато іншого. Призначивши дуже високу вартість, ви тільки даремно витратите час, чекаючи на покупця, якого зрештою може і не знайти. І, навпаки, заявивши про дуже низьку ціну, ви малюєте суттєво втратити гроші. Саме об’єктивна експертна оцінка квартири чи кімнати дозволить провести угоду купівлі-продажу без втрат особистого часу та грошей. Особливо це цінно, коли нерухомість потрібно продати у стислий термін.

Другим пунктом іде розділ нерухомості при шлюборозлучному процесі. Якщо вирішити проблему мирним шляхом не вдається, залишається лише звернутися до суду для вирішення питання, де буде потрібен звіт про оцінку. Він використовується суддею для того, щоб ухвалити справедливе рішення.

Третім номером є оцінка квартири для іпотеки. Коли ви укладаєте іпотечну угоду, ваша квартира стає запорукою для неї, без цього умови жоден кредит не видасть банк. У цьому випадку незалежна експертиза оцінки надає звіт про ринкову вартість нерухомості, щоб довести вартість застави. Це, до речі, поширюється на інші кредити, в яких заставою є ваша квартира.

І, нарешті, оцінка комерційної нерухомості та оцінка майнового комплексу. Незалежна оцінка комерційної нерухомості може знадобитися у різних ситуаціях. Наприклад, як і у випадку з квартирою, під час продажу необхідно об’єктивно оцінювати вартість всієї нерухомості підприємства, враховуючи всі тонкощі для того, щоб заощадити час та дозволити отримати максимально можливий прибуток. Оцінка комерційної нерухомості необхідна і в тому випадку, якщо вона є вашою заставою для кредиту, у разі банкрутства або при оформленні страховки.

Що стосується оцінки майнового комплексу, то тут також йдеться про угоди купівлі-продажу, оформлення страхування, здавання в оренду та інше. Варто уточнити, що наш оцінювач проведе повний аналіз вартості всіх активів підприємства (наприклад, дебіторської заборгованості, обладнання, автопарку тощо)

Компанія пропонує проведення об’єктивної незалежної експертизи. До переліку наших послуг входить оцінка різних об’єктів:

  • квартири, кімнати;
  • житловий будинок;
  • земельної ділянки;
  • майнового комплексу;
  • комерційної нерухомості.

Компанія пропонує якісні послуги з оцінки нерухомого майна. Ми працюємо в найкоротший термін!

Ви можете замовити оцінку у нашої команди досвідчених кваліфікованих оцінювачів за номером (068) 122-11-22 або через електронну форму заявки.