КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Також ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію щодо оцінки бізнесу за тел. (068) 122-11-22
Чи задавалися ви колись питанням про вартість вашого бізнесу? І що взагалі є оцінкою бізнесу?

По суті, оцінка вартості бізнесу – це оцінювання вартості підприємства, що виражається у грошовому еквіваленті. У процесі оцінки враховується ринкова вартість підприємства, і навіть її з принесення прибутку.

Компанія надає послуги з оцінки:

  • ТОВ, ЗАТ, ВАТ;
  • частки у статутному капіталі ТОВ, ЗАТ, ВАТ;
  • статутного капіталу;
  • цінних паперів.

Оцінка ТОВ, ЗАТ, ВАТ, і навіть частки статутному капіталі необхідна, наприклад, у ситуаціях кредитування. Якщо ви берете кредит, а матеріальні або нематеріальні активи виступають як застава, потрібен звіт про оцінку, яку надається банку. Оцінка бізнесу необхідна у ситуації оформлення страховки на майно організації, надання відомостей у страхову організацію.

Трапляються також ситуації, у яких необхідно винести вердикт щодо вартості акцій підприємства. Акція – це цінний папір, що свідчить про вкладення коштів чи капіталу акціонерне товариство. Під оцінкою акцій підприємства розуміється вивчення експертом тієї частки підприємства, яку припадає пакет акцій.

Оцінка акцій необхідна, якщо здійснюється угода щодо їх купівлі-продажу, відбувається зміна у структурі підприємства (його злиття з іншим підприємством, поглинання, ліквідація), пакет акцій вноситься до капіталу будь-якої юридичної особи або у разі передачі до управління за довіреністю.

Оцінка бізнесу необхідна і за банкрутства. І тут звіт про оцінку необхідний визначення початкової вартості активів й у участі у торгах.

Оцінка статутного капіталу також, як і оцінка ТОВ, ЗАТ, ВАТ потрібна, насамперед, під час укладання угод купівлі-продажу, надання звітів кредиторам про розмір статутного капіталу, з метою отримання об’єктивних даних про його захоплення засобами нематеріальних чи матеріальних активів та обчислення обсягу акцій, які припадають кожного засновника.

Компанія гарантує якісні послуги з оцінки бізнесу, виконання у найкоротші терміни!

Ви можете замовити оцінку нашої команди досвідчених кваліфікованих оцінювачів за тел. (068) 122-11-22 або за допомогою електронної форми заявки.