КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка заміського будинку

Ocinka-zamiskogo-budynku

Як правило, вкладення коштів у будівництво або покупку заміського будинку є досить великою інвестицією. Це відповідальний захід, який вимагає точного дотримання різних нюансів. Для початку, щоб не зробити помилки в придбанні заміського будинку, необхідно з’ясувати його реальну вартість.

В основному, оцінка заміського будинку проводиться за ринковою вартістю. Далі перераховані основні фактори, що впливають на оцінку заміського будинку:

  1. Майнові права. При покупці заміського будинку придбавається одне з речових прав на ділянку, а саме право власності. Можуть також набуватися обмежувальні права у використанні: спільна або часткова власність, сервітут.
  2. Місцезнаходження. Особливо важливий момент при оцінці заміського будинку. У київському регіоні особливо цінуються будинки, розташовані поблизу основних автомагістралей.
  3. Площа будинку, поверховість. Біля будинку можуть розташовуватися господарські будівлі, прибудови до будинку, інші поліпшення, їх необхідно враховувати при оцінці заміського будинку.
  4. Інженерні мережі. Їх може не бути зовсім, або вони потребують реконструкції, тоді при оцінці необхідно враховувати вартість узгодження, підведення і підключення мереж.
  5. Комфортність. Об’єкти з однією і тією ж площею будинку можуть мати різний вид обробки.
  6. Екологічний стан. Це можуть бути особливо охоронювані землі, водні ресурси. Поруч може перебувати захоронення або звалище з відходами виробництва.

Це далеко не вся інформація, яку враховують при оцінці заміських будинків. Враховується також напрямок розташування будинку, наявність під’їзних шляхів, матеріал стін будинку, його знос.

Грамотно проведена оцінка заміського будинку враховує взаємовигідні інтереси продавця і покупця.

Оцінка котеджу

Оцінка котеджу є непростим завданням, оскільки в цьому випадку кожен будинок має свою індивідуальність, власну планування, що значно ускладнює підбір аналогічних об’єктів і оцінку котеджу методом порівняння продажів. Оцінка вартості котеджу враховує земельні правовідносини, тому необхідно оцінити ділянку з усіма його будівлями і спорудами.Відповідно, оцінка котеджу здійснюється в основному з використанням витратного підходу, який крім вартості будинку враховує вартість всіх розташованих будівель і споруд.

Багато що залежить від престижності напрямки, де розташований котедж. Важливі такі параметри, як розвиненість інфраструктури котеджного селища, улаштування під’їзних шляхів до будинку, наявність водойми, лісових масивів. Все це враховується при оцінці котеджу.

Оцінка таунхауса

Заміські будинки на сьогоднішній день дуже затребувані. Таунхаус-це атрибут респектабельності, тепер став відображенням стилю життя своїх власників. Відбувається це у зв’язку з розширенням звичної інфраструктури котеджних селищ. На оцінку таунхауса впливає комплексний розвиток територій, де розташовуються таунхауси, яке включає будівництво полів для гольфу, яхт-клубів, басейни, лазні та клубів пейнтболу. Також при оцінці таунхауса необхідно враховувати розташування, матеріал конструкцій, внутрішню обробку, висоту стель і т.д.

Для проведення оцінки заміського будинку необхідні наступні документи:

  • Правовстановлюючі документи на будову
  • Технічний паспорт на будову.
  • Правовстановлюючі документи на ділянку
  • Відомості про наявність обтяжень (якщо є)

Вартість наших робіт можна подивитися за прайс-листом.

Якщо Вам необхідно оцінити заміський будинок (котедж, таунхаус) зателефонуйте нам по телефону.