КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка нерухомості

Компания вже багато років надає свої послуги з оцінки майна бізнесу тощо

Оцінка нерухомості – це один з напрямків, за яким ми працюємо. Наші фахівці проведуть оцінку вартості нерухомості й становитимуть звіт з оцінкою, який буде містити лише достовірну та найактуальнішу інформацію, що в повній мірі відповідає дійсності. Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте гарантію того, що всі роботи з оцінки вартості нерухомості, в тому числі і експертній оцінці квартир, будуть проведені відповідно до законодавства України.

Для чого потрібна оцінка об’єктів нерухомості?

Незалежна оцінка нерухомості необхідна для проведення різних операцій з нерухомим майном. Так, ви мінімізуєте ризикам, які можуть виникнути при оформленні угоди. Це відноситься як до юридичних, так і до фізичних осіб. Оцінювачі нерухомості нашої компанії роблять оцінку ринкової, ліквідаційної, інвестиційної, страхової, заставної та іншої вартості нерухомого майна.

Ми пропонуємо:

  • – Оцінку комерційної нерухомості, до якої належать: офіси, торгові площі, виробничі та складські приміщення;
  • – Оцінка будинки і квартири, в місті, або розташовані за межею міста;
  • – Оцінка земельних ділянок по території всієї України;

Оцінка нерухомості в Києві і по всій території України може знадобитися при:

  • – Висновку договору про купівлю-продаж нерухомості;
  • – Оренду квартири, будинки, комерційної нерухомості, і будь-яких інших приміщень та будівель;
  • – Розробка інвестиційних проектів і залученні інвесторів;
  • – Отриманні кредитів, які видаються під заставу нерухомого майна.

Як уже зазначалося, оцінка вартості квартири та інших видів нерухомості, допоможе вам уникнути всіляких ризиків, які завжди в тій чи іншій мірі присутні при проведенні різних операцій з нерухомим майном. Щоб максимально убезпечити себе і отримає точну та актуальну інформації про вартість нерухомості, необхідно звертатися до професійних оцінювачів.Співробітника нашої компанії складуть детальний звіт, в якому Ви знайдете всі потрібні дані щодо вартості та стану конкретного об’єкту.

Скільки коштує оцінка квартири та іншої нерухомості?

Компанія  пропонує свої послуги за привабливими цінами. На нашому сайті ви можете ознайомитися з приблизною вартістю оцінки квартири та іншої нерухомості в Києві. Крім того, ми надаємо свої послуги по всій території України, і дізнатися про терміни і розцінки на послуги в інших містах і областях країни, ви можете у фахівців нашої компанії. Для цього відправте нас листа електронною поштою, або зателефонуйте по одному з вказаних телефонів. Також ви можете відвідати один з наших офисов, зручно розташованих у Києві.

Компанія здійснює оцінку з метою оподаткування сплати iнших обов’язкових платежів, які, згодом, потрібні для надання нотаріусу, при відчуженні майна (купівля-продаж, дарування, спадщина тощо) згідно постанови КМУ “Про проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства “від 21.08.2014 р .. № 358.

Якщо вам необхідно оцінити вартість квартири або інших видів нерухомість, то потрібно звертатися до професіоналів в даній області. Такими професіоналами є співробітники компанії, які надають свої послуги найбільш якісно і оперативно. Завдяки індивідуальному підходу до клієнтів досягається найбільша ефективність роботи, якої часто тому бракує в наш час.

Leave a Reply