КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Поліграф – особливості використання обладнання

Спілкування з людиною добре знайомою чи ні, не дає стовідсоткової впевненості, що вона говорить правду, тому виникла потреба в детекторі. Поліграфом брехні або детектором можна багато прояснити.

Спілкування з людиною добре знайомою чи ні, не дає стовідсоткової впевненості, що вона говорить правду, тому виникла потреба в детекторі. Поліграфом брехні або детектором можна багато прояснити. По суті, це комплект обладнання, який оснащений датчиками для того, щоб зафіксувати фізіологічні зміни у людини:

  • дихання;
  • пульс;
  • тиск і т.д.

Велику роль під час експертизи грає поліграфолог, навчений фахівець, який уважно стежить за показниками тестованого та фіксує результати.

Спочатку пристрій поліграф брехні використовувалося тільки в криміналістиці, а починаючи з 50-х років XX століття набуло широкої популярності і на сьогоднішній день використовується в різних структурах.

Сфери застосування поліграфу

У результаті кримінального розслідування виникає необхідність з’ясувати ставлення людини чи групи осіб до скоєної події, і навіть встановити достовірність показань свідків. Для цього використовується поліграф брехні.

Крім того, він затребуваний і для:

  • Планові перевірки персоналу. Керівник компанії перевіряє працівників на детекторі брехні. Обстеження проводиться під час працевлаштування, розслідувань на роботі, виявлення благонадійності співробітника. Перевірка може допомогти керівнику визначитися з тим, кому дати відповідальне завдання або якщо результат буде поганий – розлучитися з неблагонадійним працівником. У деяких компаніях проводяться планові перевірки, і співробітники знають про це, а в деяких тестування проходить поза планом (коли у керівництва виникає підозра у чомусь).
  • Перевірка чоловіка. Перевірити змінює чоловік чи дружина легко, потрібно просто звернутися до компанії, яка надає дані послуги. Процедура не займе багато часу і вже через годину ця проблема буде вирішена. Скринінг дає точний результат із ймовірністю майже 100%. На сьогоднішній день послуга має велику популярність.
  • Судової експертизи. Необхідність у цьому обстеженні виникає, за відсутності доказів чи якщо показання двох чи більше свідків розходяться чи суперечать одне одному. Про цю процедуру може запитати як суддя, який веде справу, але й слідчий і захисник. Іноді ця процедура може довести невинність людини. Експертиза в кримінальному процесі записується на відеокамеру, оскільки особи, які беруть участь у розгляді справи, могли не бути присутніми в момент тестування, а ознайомитися з результатами вони повинні для подальшого ведення справи. Людина вправі відмовитися від проходження тестування, проте це може негативно позначитися на ньому та на винесенні вердикту.

Перевірка на поліграфі може стати незамінним помічником у бізнесі чи останньою можливістю зберегти сім’ю. Для того, щоб пройти поліграф брехні, достатньо зв’язатися зі співробітниками нашої компанії.

Алгоритм дослідження на брехню

Перший етап, щоб пройти поліграф брехні – підготовка до тестування. Фахівець збирає інформацію, вивчає дані про учасників, а потім складає питання щодо цієї проблеми.

Потім іде:

  • Встановлення контакту. Фахівець пояснює процедуру проведення експертизи, встановлюється позитивна взаємодія між ними.
  • Тестування. У ході тестування детектор брехні фіксує дані, поліграфолог їх аналізує і видає висновок на скільки був чесний.
  • Будь-яка інформація, отримана під час перевірки, є конфіденційною та не підлягає розголошенню.

Все це залежить від кваліфікації співробітників компанії. Докладніша інформація на сайті.