КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Що таке поліграфічне дослідження?

Необхідність виявляти людину в брехні виникла від самого зародження суспільства. Особливості поліграфологічного дослідження дають змогу виявити істину. У давнину існувало безліч методів викриття брехунів. Так, у Китаї передбачуваного злочинця змушували набрати рис у рот, якщо він залишався сухим, (від страху зупинялося слиновиділення) отже, вина доведена.

Нині поліграфологічні технології доступні як слідчим, а й звичайним людям. Зараз скористатися послугами детектора брехні, якщо люди не впевнені у своїй дружині чи це кадрова перевірка.

Опис послуг з дослідження брехні

Історія психофізіологічного аналізу бере свій початок із робіт італійського фізіолога Анджело Моссо, який у 1877 року з допомогою приладу схожого з поліграфологічним апаратом – плетизмографа – зафіксував зміна частоти серцебиття залежно від страху, який переносив випробуваний.

Проведення поліграфологом скринінгу можливе, якщо необхідні:

  • перевірка для судової експертизи;
  • дослідження подружжя;
  • кадрові детекції;
  • дослідження за фактом крадіжки та інших правопорушень.

Розслідування – тестування на поліграфологічному устаткуванні проводяться у процесі службових та кримінальних розслідувань, результати яких можуть вплинути на судовий процес.

Особливості поліграфологічної експертизи

Послуги використання детектора можуть знадобитися за різних обставин. У тому числі при сімейних та дружніх взаєминах, у корпоративній етиці, криміналістичних розслідуваннях тощо.

Перевірка чоловіка – часом тільки при дослідженні детектором чоловік чи дружина можуть бути повністю впевнені у своїй другій половині:

  • можливість обдурити детектор чоловіком малоймовірна;
  • зазвичай ідеї дослідження виникають спонтанно, і часу підготуватися чи придумати хитру техніку по обходженню детектора не залишається, тому обдурити поліграфологічний прилад у таких ситуаціях практично неможливо;
  • поліграф – це машина, здатна видавати лише дані про психофізичний стан людини, що є реакцією у відповідь на зовнішній вплив, наприклад, питання, що змушують хвилюватися.

Тому його показання без проблем сприймаються як істина і не викликає сумніву в жодній із сторін.

Поліграфологічна перевірка персоналу допоможе допомогти керівнику зрозуміти, кому можна довірити виконання відповідальної роботи, можливо побачить у деяких підлеглих новий потенціал;

Судова психофізіологічна експертиза з використанням поліграфа використовується при різноманітних розслідуваннях як адміністративних, так і кримінальних. Дані, які можна отримати за допомогою поліграфа, можуть серйозно вплинути на перебіг слідства, оскільки його дані зі стовідсотковою ймовірністю видають правдивий результат. Ця експертиза допоможе слідству, а також, можливо, вбереже від важких помилок, що трапляються через лжесвідчення.

Всі ці послуги та багато інших можна скористатися в центрі. Ми працюємо на новітньому устаткуванні, наша технічна база та програмне забезпечення постійно оновлюються. У всіх співробітників великий досвід, що зростає з роками, поліграфологи регулярно навчаються на курсах підвищення кваліфікації.

Поліграф не можна обдурити. Інструментальна детекція – ефективний спосіб дізнатися про істину.