КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Порядок дій щодо отримання виплати після ДТП

Також ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію щодо ваших дій після ДТП за тел. (068) 122-11-22

Порядок дій щодо отримання виплати після ДТП

Ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди? Перше, що ви маєте зробити, потрапивши у таку ситуацію – це викликати співробітника ДАІ. При цьому пам’ятайте, що в оформленій вам довідці про ДТП, повинні бути у всіх подробицях розписані зовнішні пошкодження. Знайте, що в тому випадку, якщо вас не влаштовує опис, наведений у довідці, у вас є повне право оскаржити його. А саме: внести свій власний опис події до складеного протоколу.


Далі ви зобов’язані повідомити про ДТП у страхову компанію. Зробити це потрібно пізніше 15 днів із дня події. У деяких випадках також доведеться сповіщати про ДТП страхову компанію іншої сторони (у разі, якщо ви припускаєте себе потерпілою стороною).
Деякі страхові компанії приймають інформацію про подію по телефону.
Після цього необхідно написати заяву до страхової компанії про виплату.

Далі слідує витримка з правил:

Потерпілий на момент подання заяви про страхову виплату додає до заяви:
а) довідку про дорожньо-транспортну пригоду, видану підрозділом поліції, який відповідає за безпеку дорожнього руху, за формою, якщо оформлення документів про дорожньо-транспортну пригоду здійснювалося за участю уповноважених співробітників поліції ;
б) повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду.

Копії протоколу про адміністративне правопорушення, постанову у справі про адміністративне правопорушення чи ухвалу про відмову у порушенні справи про адміністративне правопорушення повинні представлятися потерпілим лише у випадках, коли складання таких документів передбачено законодавством . Потерпілий отримує зазначені документи у підрозділах поліції та подає їх страховику.

Після цього рекомендується самостійно вибрати компанію, яка проведе незалежну оцінку автомобіля після ДТП. Справа в тому, що виплати, які надає ОСАЦВ, як правило, суттєво занижені. ОСАЦВ відправить вас на незалежну експертизу, але проблема в тому, що «незалежність» подібних компаній перебуває під великим питанням, оскільки клієнтів подібним фірмам надсилає страхова компанія, яка, якщо експерти винесуть вердикт про виплату великої суми, швидше за все, перестане їх надсилати в принципі . Обом сторонам це не вигідно. Трапляється, що оцінку береться робити сама страхова компанія, але до такого звіту буде дуже легко причепитися і заперечити. Тож використання цього способу теж не рекомендується.

Отже, ви вирішили звернутись до незалежних експертів. Після цього потрібно погодити час та місце проведення експертизи з обраною компанією та страховою.

Страхова компанія зобов’язується розглянути заяву протягом 30 днів. У тому випадку, якщо цього не сталося, і виплата не була виконана хоча б частково, ви маєте повне право подати до суду. Можете бути впевнені в тому, що в цій ситуації закон опиниться на вашій стороні, і ви отримаєте всі належні виплати в повному обсязі.

Ви можете замовити оцінку нашої команди досвідчених кваліфікованих оцінювачів за тел. (068) 122-11-22 або за допомогою електронної форми заявки.