КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Розслідування із застосуванням поліграфа

Розслідування із застосуванням детектора брехні/поліграфа – це самостійний та перспективний напрямок у галузі поліграфних перевірок.

Розслідування з поліграфом (детектором брехні)

Розслідування із застосуванням детектора брехні/поліграфа – це самостійний та перспективний напрямок у галузі поліграфних перевірок.

Часто, після початку розслідування формується якесь коло підозрюваних. Встановити та виділити з нього особу, яка дійсно причетна до скоєння розслідуваного злочину часом надзвичайно важко, а іноді навіть неможливо.

Що приховують підозрювані?

Можливо, власну причетність до скоєного злочину, можливо, причетність родичів, а можливо – це так поширена «кругова порука», яка є наслідком нашого минулого, коли винна особа не видається у зв’язку з небажанням допомагати слідству.

Виявлення винних у трудовому колективі компанії – взагалі окремий напрямок послуги детектор брехні. Адже тут важливо не лише виявити винного, а й зберегти довірчі, а часом і дружні стосунки в колективі, з яким надалі працюватиме. У вирішенні цього питання із застосуванням поліграфа потрібна особлива делікатність.

Залучення до розслідування подій та злочинів спеціаліста-поліграфолога, який вміє грамотно застосовувати свої знання в галузі поліграфних перевірок, вирішує одразу цілу низку складних завдань.

– По-перше, суттєво збільшує шанси встановити винного. Адже проведення серед підозрюваних дослідження на детекторі брехні/поліграфі, безсумнівно, сприяє розкриттю злочину, дозволяючи не просто встановити за допомогою поліграфа винну особу, а й вивести з-під «удару» осіб, непричетних до скоєння злочину.

– По-друге, значно підвищує швидкість розкриття злочину. Адже перевірити на поліграфі навіть значну кількість людей можна значно швидше, ніж проводити розслідування іншими способами.

– По-третє, дослідження на детекторі брехні/поліграфі є найбільш гуманним способом отримання правдивої інформації від опитуваної особи.

– По-четверте, перевірка на детекторі брехні значно дешевша за інші способи проведення розслідувань.

Позитивні сторони перевірок на поліграфі можна перераховувати дуже довго.

Безперечним залишається одне – проведення розслідувань із застосуванням поліграфа/детектора брехні є найбільш ефективним та економічно вигідним способом отримання правдивої інформації.