КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Відшкодування та стягнення збитків після пожежі

Головне завдання винуватця пожежі – відшкодувати збитки, що завдала загорянням. Але не кожна людина, на совісті якого лежить ця НП, бажає розлучатися з кругленькою сумою грошей, навіть якщо його вина доведена.

Ті люди, чиє майно постраждало від вогню з вини інших осіб або організацій, мають право на стягнення збитків після пожежі з власника приміщення у вигляді компенсації, еквівалентної нанесеному втрат. Нею може стати оплата пошкодженого майна, медичних послуг або моральної шкоди, заподіяної потерпілим.

Тут вам допоможе досвідчений юрист, який вирішить проблему в вашу користь.

Як провести стягнення шкоди після пожежі

Щоб покрити всі свої втрати, завдані вогнем, потрібно скласти заяву, де описати все, що зіпсовано і вказати суму відшкодування. Без допомоги експертів це зробити неможливо, тому необхідно звертатися до професіоналів.

Фахівці виїдуть на місце, зроблять повний звіт, докладуть знімки, вивчать інформацію і з’ясують, хто винен в загорянні. На підставі цього документа можна розраховувати на відшкодування збитку після пожежі в багатоквартирному будинку або на іншому об’єкті.

стягнення збитків від пожежі в багатоквартирно-му будинку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо знати! Для отримання бажаного результату кожна дія має бути підкріплено доказовою базою. У присутності юриста це зробити легше.

 

стягнення шкоди після пожежі

Стягнення збитків і суперечки зі страховиками при пожежі

Більшість власників завбачливо страхують своє майно, щоб в подальшому розраховувати на стягнення шкоди після пожежі та інших форс-мажорів з винної особи. Але не всі страхові компанії дотримуються умов договорів. Як правило, в їх штаті є досвідчені правознавці, які вирішують всі питання в свою користь.

Тому не варто ігнорувати підтримку професіоналів! Наші юристи завжди допоможуть відстояти ваші права.

Як страховик обманює страхувальника

Коли клієнтові потрібно відшкодування збитку після пожежі в квартирі, компанія посилає свого оцінювача, який спеціально занижує вартість шкоди. Багато раді будь-яким сумам, що дозволяє покрити хоча б частину збитків. Однак це незаконно, оскільки погорілець вправі отримати повну компенсацію!

Не поспішайте погоджуватися на запропоновану суму, тому що це простіше і швидше! Звертайтеся до наших фахівців, щоб отримати повне стягнення шкоди після пожежі в СПб!

Як стягнути і відшкодувати збиток якщо пожежа у сусідів

Всі знають, що за навмисний підпал настає кримінальна відповідальність. Але найчастіше причиною загоряння майна стає звичайна халатність і безвідповідальність. Або полум’я, що перекинулося з сусіднього двору.

Справжні причини пожежі з’ясовують уповноважені органи шляхом дізнання, попереднього слідства і пожежно-технічних експертиз.

Відповідальність сусідів за псування вашого майна перейде в відшкодування шкоди після пожежі в приватному будинку (або стягнення шкоди після пожежі в гаражі) тільки якщо доведено факт поширення вогню з їх території. Причому це має бути офіційно підтверджено та задокументовано за допомогою актів і результатів експертиз.

Якщо потерпілі мають достовірні дані про вартість постраждалого майна (квитанції, чеки, інші фінансові та касові документи), то відшкодування шкоди після пожежі у сусідів зазвичай відбувається за добровільною згодою винуватця. Він не намагається заперечувати в суді висунуті суми і звинувачення на свою адресу.

Якщо ви не змогли домовитися полюбовно, і організатор події відмовляється платити, то без судових розглядів вам не обійтися. Доведеться подавати позов і прикладати матеріали, які ми можемо підготувати компетентно і оперативно. Наші юристи забезпечать вам успішний результат.

Стягнення збитків після пожежі з орендодавця

Багато вітчизняних компаній працюють на орендованих площах. Не кожен офіс, торговий центр, склад або нежитлове приміщення в МКД відповідають необхідним нормам. І пожежна безпека не виняток. Адже загоряння можуть викликати несправні електроприлади або недбале поводження з вогнем.

Якщо в пожежі винен орендодавець, можливі три варіанти розвитку подій.

1) Власник будівлі застрахував його на випадок загоряння

На перший погляд все складається відмінно, і наймач може розраховувати на компенсацію від власника за рахунок виплати страховика. А якщо власник не хоче віддавати частину грошей на відшкодування збитків після пожежі в ТЦ своїм орендарям? Ось кілька порад:
• оперативно прорахувати збитки, які мають документальне підтвердження (рахунки, товарні накладні та ін.);
• звернутися до суду з позовом про стягнення збитків з орендодавця;
• діяти дуже швидко, поки власник приміщення не витратив компенсацію на власні потреби.

2) Орендар подбав про страхування свого майна

Найпростіша ситуація з усіх можливих. Бізнесмен має страховий поліс, під дію якого потрапляє знищення вогнем. Тут його ризики зводяться до незапланованого простою, а відшкодування збитків після пожежі в торговому центрі може бути занижена. В цьому випадку краще замовити незалежну оцінку заподіяної шкоди в нашій компанії, щоб сума компенсації покрила всі витрати.

3) Майно ніким не застраховане

Складний випадок. Власник втратив будівлю, яке, можливо, було основним його активом. Якщо це не великий бізнесмен з величезним оборотом капіталу і бездоганною репутацією, то шанс покрити ваші збитки дуже малий. Але, звернувшись до наших професіоналів, ви сміливо можете розраховувати на відшкодування шкоди. Щоб претендувати на компенсацію, орендар повинен документально підтвердити своє право власності на втрачене майно (речі, меблі, обладнання), а також всі витрати на ремонт і реконструкцію робочих приміщень.

Стягнення збитків після пожежі – вартість і терміни

Всім постраждалим від стихійного вогню звичайно потрібно незалежна експертиза. Наші експерти допоможуть точно визначити розмір збитків, завданих вашому майну вогнем або водою під час гасіння пожежі.

З урахуванням виду ушкоджень оціночні роботи займають 2-3 дня. Вартість оцінки – договірна. Для тих, хто хоче 100% отримати відшкодування збитку після пожежі, ціна юридичного супроводу становить договірна.

Це важливо! Не забирайте приміщення до приходу оцінювача. Чим більше даних він отримає при огляді, тим точніше буде звіт.

При виявленні потреб замовника ми пропонуємо справедливу вартість послуг в залежності від характеру і складності робіт. Наші клієнти платять менше, а отримують більше!

Тим, кому потрібно дозволити свою проблему, важливий результат, а не процес. Ми візьмемо на себе всі турботи про вашу справу, позбавивши вас від неприємних процедур. Вам потрібно лише надати документи і отримати відшкодування збитку після пожежі.