КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Що робити якщо залили натяжна стеля?

Натяжні стелі з якісних сучасних матеріалів не тільки естетичні. Вони надійно захищають приміщення і все, що в ньому знаходиться, від затоплення водою. Міцна ПВХ-плівка має високі експлуатаційні властивості і може витримувати величезне навантаження без проривів або протікань.

Якщо сусіди зверху випадково залили натяжна стеля у вашій квартирі, то ніяких проблем крім зливання води виникнути не повинно. Покриття не лопне, а спокійно дочекається свого власника, навіть якщо він поїхав за місто на вихідні.

Як надходити господареві постраждалої квартири

Отже, ви прийшли додому і бачите великий звисає міхур, який говорить про те, що з потоку капає вода. Перш ніж вживати заходів, спочатку розберіться, звідки текти, якої температури і складу ця рідина. Потім вже плануйте подальший алгоритм дій.

Оскільки плівка може утримати приблизно кубометр води на кімнату, не бійтеся, що вона прорветься. Звичайно ж, під цією масою полотно не естетично провисає, а грізне видовище лоскоче нерви. Але це з незвички. Якщо заздалегідь продумати, як позбавити стелю від протікання води, і бути готовим до цього ПП, то неприємність усувається досить швидко.

8 кроків по ліквідації проблеми при затоці натяжної стелі в квартирі

Ось коротка інструкція на випадок, якщо натяжна стеля залили сусіди зверху. Що робити в цьому випадку:

1) Відразу відключайте електрику.

Вода, що потрапила в ваш будинок через панелі перекриття не є дистильованої. А значить, добре проводить струм. До того ж, мокрий залізобетон не менш небезпечний в даній ситуації. Потрібно, як мінімум, знеструмити залиту кімнату, але краще вимкнути загальний щиток. Адже невідомо, які порожнечі заповнені водою, а в зазорах перекриттів проходять кабелі.

2) Дізнайтеся причину протікання у сусідів

Піднімайтеся до сусідів і з’ясовуйте, що у них сталося і чому тече вода зі стелі. Можливо, їм буде потрібно ваша допомога. Бувають випадки, коли підлогу повністю затоплений, а там лежать включені подовжувачі і людини може вдарити струмом. Якщо електричний щиток знаходиться в під’їзді, його потрібно відключити, щоб врятувати їм життя.

3) Зателефонуйте в аварійну службу

Якщо текти неможливо усунути самостійно. Припустимо, порвало стояк, радіатор або кран. При цьому запірні вентилі перекрити не вдається. Взагалі для аварійних ситуацій потрібно мати вдома телефони всіх комунальних служб.

4) Зателефонуйте до компанії яка встановлювала стелю

Відразу зв’язуйтеся з фірмою, яка натягала плівку, і повідомляйте: «у мене залило натяжна стеля, що робити?». В ідеалі, вони повинні прибути оперативно, але ситуації бувають різні. Професіонали мають великий досвід і обладнання для усунення таких проблем. Вони акуратно зіллють воду, не пошкоджуючи обстановку в приміщенні, і повернуть ПВХ-плівці первозданний вигляд.

5) Можливо доведеться злити воду самостійно

Якщо у вас вода над натяжною стелею, виклик майстра швидко вирішить проблему. Але не завжди фахівці прибувають дуже швидко і в деяких випадках доводиться зливати рідину самостійно. Приготуйте драбину і порожню тару, яка знайдеться в вашому домі (відра, баки і т.п.). В ідеалі краще мати шланг, яким потрібно запастися для надзвичайних ситуацій. Прекрасно, коли під рукою виявляється автомобільна помпа для відкачування бензину. Навіть якщо нічого з перерахованого немає, достатньо кількох відер, викрутки для демонтажу світильників і столу замість сходів. І ще важливий момент: накрийте меблі і предмети інтер’єру поліетиленом.

6) Зніміть люстру

Якщо на вашій стелі вмонтовані точкові світильники, витягаємо той, що ближче до водяного міхура. Його потрібно відкрутити так, щоб вільно відтягнути вниз край плівки. На цілісному полотні без софітів знімається кутовий багет біля міхура. Потрібно звільнити ділянки довжиною 500-700 мм з двох сторін кута, щоб зручно було виводити рідину, позбавляючи стелю від протікання води.

7) відкачується вміст

Маючи вдома шланг, вставляйте його в «дно» міхура і відкачувати вміст грушею автопомпи або робіть підсмоктування за принципом використання в бензобаку. Бажано робити це втрьох: один утримує шланг на стелі, другий збирає воду в ємності, а третій виливає її в ванну. Через брак шланга схема дій така: один підносить відро до розрізу для софіта, інший відтягує плівку, третій акуратно підганяє міхур до отвору. Рухи останнього повинні бути обережними, інакше вода хлине струмком. Якщо вода зі стелі відводиться з кута, для цього звільняється відповідна частина плівки.

8) Вдайтеся до допомоги професійної служби

Повністю звільнивши міхур, протріть його внутрішню частину вбирає серветкою, щоб прибрати залишки вологи. Якщо полотно витягали з кута, заправте його назад в профіль. Потім нагрійте зморщену плівку для повного розгладження. Цю роботу краще довірити професіоналам, які мають спеціальні пристосування – теплові гармати.

Інші види мембран

Отже, під натяжна стеля потрапила вода. Що робити, якщо він на тканинній основі? В даному випадку зволікати не можна, так як нерозтяжної матеріал не витримає великого навантаження. До того ж, після висихання на мокрому тканини часто утворюються розлучення і її доводиться міняти.

Щоб запобігти таким ситуаціям, краще не ставити тканинні стелі в місцях з високим ризиком затоплення (а кухні, в санвузлах та ін.). Крім того, тканина вбирає жир, запахи і вологу.

Гарячі протікання води зі стелі

Часто трапляються аварії в системі опалення, коли під плівкою збирається вода високої температури. Щоб покриття не пошкодилося, потрібно діяти дуже швидко. При цьому пам’ятайте про власну безпеку. Одягніть товсті рукавички і одяг з непромокаючої матеріалу.

Якщо все зробити правильно і вчасно, наслідки потопу усуваються безслідно і натяжний покриття можна не змінювати. Рекомендується при установці профілю покрити його тильну частину герметиком на силіконовій основі. Тоді вода з стелі не протече на стіни.

типові помилки

Багато жителів багатоповерхівок, які стали жертвою недбальства сусідів, не можуть «на око» прикинути той обсяг води, яку доведеться злити. І тим не менше, потрібно визначити, скільки посуду вам потрібно для видалення рідини. Адже мова йде не про двох-трьох відрах, а про великі масштаби затоплення.

Фахівці профільних компаній роблять розрахунки спеціальні розрахунки, щоб оцінити масу води, яка зібралася в міхурі з урахуванням площі приміщення. А також підрахувати, який об’єм рідини витримає плівка.

Тому, коли ви будете стояти під стелею, зливаючи воду, у вас повинно бути кілька помічників і додаткова тара.

Категорично заборонено:

  • проколювати водний міхур (Він розірветься і весь водоспад хлине на меблі і на голови сусідів знизу);
  • гнати хвилю в сторону точкових світильників і люстр;
  • розгладжувати плівку підручними засобами;
  • натягувати на місце непросохлу мембрану (полотно повинно бути повністю сухим, щоб уникнути пошкоджень і появи грибка).

Часом неакуратно прибирання або неправильна експлуатація можуть стати причиною пошкоджень стельової плівки (пориви, деформація профілів і ін.). Їх потрібно вчасно усувати, щоб уникнути критичних наслідків при потопі.

Якщо вам потрібно відкачати воду з натяжної стелі а ціна таких послуг визначається кількістю і видом виконуваних робіт. Багато компаній роблять знижки своїм клієнтам, тому можна вибрати те, пропозиція, яке вам підійде.