КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Затока квартири: оцінка збитків

Також Ви можете отримати у нас безкоштовну консультацію щодо оцінки квартири за тел. (068) 122-11-22
На жаль, затока квартири та оцінка збитків – досить поширені явища. Це може статися внаслідок забудькуватості сусідів, порушення гідроізоляції покрівлі, прорив труб водопроводу або каналізації або невмілих дій працівників обслуговуючої організації. Існує додатковий фактор ризику – часті повені, повені. Якщо це раптом сталося, не панікуйте. Існує така послуга, як оцінка квартири після затоки, яку надає компанія. На основі цієї оцінки ви маєте право вимагати компенсацію, якщо майно було застраховане. Страхова компанія сама може оцінити завдані збитки, але оцінка збитків при затоці з боку незалежних експертів, як правило, об’єктивніша. Наша оцінка матиме силу експертну і для судових органів. Якщо вони визнають вашу правоту, вартість робіт з оцінки збитків після затоки та написання відповідного звіту буде повністю стягнуто з винного боку.

Якщо вашу квартиру залили, не намагайтеся швидко ліквідувати наслідки, а викликайте представників обслуговуючої організації (або ТСЖ) та оцінювача. Працівники ЖБК чи ТСЖ повинні скласти первинний акт обстеження затопленої квартири, де мають бути докладно перераховані усі пошкодження. Оцінювач, що прибув, теж повинен бачити об’єктивну картину (сфотографувати, зробити необхідні виміри площі затопленого простору), щоб максимально точно зробити оцінку збитків. Затока – серйозна пригода з, як правило, великими наслідками. Експерти протягом 3 днів (можливий терміновий варіант, протягом того ж дня) зроблять оцінку збитків після затоки. Вона буде враховувати всі ваші витрати на відновлення стану після прориву труб або затоплення сусідами. Оцінка збитків буде дана з урахуванням поточної вартості будівельних та оздоблювальних матеріалів, що стали непридатними до предметів інтер’єру та побутових приладів, вартості виконання всіх ремонтно-відновлювальних робіт та інших необхідних витрат.

Звіт про оцінку збитків після затоки можна забрати в офісі компанії або отримати вдома, замовивши послугу кур’єрської доставки. Він включає фотографії квартири після затоки, кошторис матеріалів і робіт, докладний опис ступеня і характеру збитків, пропозиції щодо його усунення.

Чому краще звернутись до нас?

Основними перевагами роботи з нашою компанією є:

  • Можливість виклику кур’єра для передачі документів.
  • Відсутність вихідних днів (працюємо навіть у свята).
  • Оперативне прибуття експертів у зручний для замовників час.
  • Доступна ціна надання послуги (середня по місту за дуже високої якості).
  • Допомога у судових розглядах, надання експертної оцінки.
  • Допомога у відшкодуванні збитків, отриманих внаслідок затоки, у повному розмірі.

Ви можете замовити оцінку нашої команди досвідчених кваліфікованих оцінювачів за номером (068) 122-11-22 або через електронну форму заявки.