КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Затоплення квартири в результаті гасіння пожежі

Порядок відшкодування шкоди аналогічний діям сторін в будь-який інший ситуації, пов’язаної з затокою. Факт заподіяння шкоди фіксується в акті, складеному комісією, потім власник квартири проводить фінансову оцінку заподіяної шкоди. Потерпілий звертається до винуватця з пропозицією відшкодувати збитки, а при неможливості досягнення консенсусу передає справу до суду.

Як визначити винуватця, хто заподіяв шкоду (затоплення, потоп) після пожежі?

Відповідальність за затоплення квартири в результаті гасіння пожежі зазвичай покладається на власника (користувача) житла, в якому сталося займання. Винуватець обтяжується і обов’язком доводити можливу вину третіх осіб в те, що трапилося ЧП.

З визначенням боку, що заподіяла шкоду, труднощів не виникає: служба МНС, гасівшая пожежа, причини загоряння вносить в акт. Винуватцем визнається особа, яка володіє квартирою або користується нею. Факт заподіяння шкоди квартирах, які постраждали від затоки брандспойтами, відбивається в стандартному акті. Керуючі компанії, в такій ситуації йдуть назустріч потерпілим – ознаки заподіяння шкоди самими КК йдуть в тінь фактів використання мешканцями несправного або підключеного з порушенням правил експлуатації обігрівального обладнання.

Потерпілий може зіткнутися зі складнощами на наступному етапі – при стягненні збитків. Можливі два неприємних випадки:

  • винуватець загинув під час пожежі;
  • винний в загорянні активно ухиляється від контактів з потерпілим.

Жодна з перерахованих ситуацій не є безвихідною. В обох випадках проблеми можна вирішити.

Якщо збиток відшкодовувати нікому, його компенсує власник.

У першому випадку збиток компенсуватимуть власники і спадкоємці. Якщо спадкоємці не з’являться, виморочне майно перейде у власність держави. Якщо згоріла квартира не була приватизована, відшкодовувати заподіяну шкоду буде орган міського управління. У всіх перерахованих випадках потерпілий для вирішення проблеми повинен звернутися в суд.

Якщо власник залитої квартири щомісяця сплачував страхові внески (суми показані окремою позицією в квитанції), він може отримати компенсацію від страхової компанії . Судове рішення і в цьому випадку може стати ефективним додатковим стимулом для страховиків.

Як передати претензію сусідові, який уникає спілкування?

Претензія сусідові при затопленні після пожежі

Більшість процесуальних дій, пов’язаних із встановленням факту шкоди і оцінки його вартості, повинні відбуватися в присутності всіх учасників правового спору, включаючи винуватця. Знаючи про це, особа, яка завдала шкоди, може уникати зайвого спілкування з потерпілим.

Претензія сусідам після затоплення в результаті пожежі .Однак правова норма дозволяє приймати рішення і при відсутності однієї зі сторін, якщо та була належним чином повідомлена. Способів вручити кореспонденцію існує безліч. Лише деякі з них – телеграма, лист з повідомленням, вояж на роботу, візит додому зі свідками.

Як підвищити ефективність своїх дій в результаті затоки квартири після пожежі?

Ви можете доручити клопоти з юридичного супроводу спору співробітникам компанії. Юристи нашої компанії готові перекласти на свої плечі тягар написання паперів, відправки листів, вручення повідомлень, багатогодинних розглядів в судах.

Ми відвідаємо протипожежну службу, зв’яжемося з ЖЕКом, знайдемо спосіб вручити запрошення незговірливому сусідові, доб’ємося від суду визначення винних у заподіяній вам збитки.

Ваш судовий позов, написаний нашими фахівцями, буде поданий до суду по вашій довіреності без вашої участі. Ми знаємо, як захистити ваші права і довести правоту вашої позиції.

Ми беремося за ведення процесуальних справ, рішення по яких виноситься на користь наших клієнтів. Клопоти і турботи ви довіряєте нам. В результаті співпраці ви повністю відшкодуєте шкода та матеріальні витрати. У випадках, передбачених законом, ви отримаєте і можливу моральну компенсацію.