КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Збільшення виплат з ОСАЦВ

Обов’язкове страхування відповідальності автомобіліста є досить зручним інструментом урегулювання конфліктних ситуацій, однак розмір страхових виплат обмежує його ефективність. З прийняттям поправок до профільного законодавства, якими встановлюється збільшення виплат з ОСАЦВ , цей інструмент стане більш ефективним.

Передумови

Програма обов’язкового страхування ОСАЦВ дає можливість цивілізованого врегулювання конфлікту, який неминуче виникає за будь-якої дорожньо-транспортної пригоди. За цією програмою, збитки, заподіяні винуватцем ДТП, виплачуються не за його рахунок. Це турбота страхової компанії, в якій водієм придбано поліс ОСАЦВ.

Принцип страхування ОСАЦВ розрахований на те, щоб захистити страхувальника від суттєвих збитків та забезпечити оперативне відшкодування збитків. Проте суттєвим обмеженням є суми максимальних виплат з ОСАЦВ. Так збитки, заподіяні майну, за цією програмою відшкодовуються в максимальній сумі 120 тисяч рублів, а збитки здоров’ю людей, які постраждали в пригоді – до 160 тисяч рублів.

Цілком очевидно, що такі суми є недостатніми для повноцінного відшкодування збитків. За більш-менш серйозної аварії таких виплат вистачає лише для погашення незначної частини збитків. Решту суми доводиться відшкодовувати самому учаснику ДТП власним коштом. Тому збільшення максимального розміру виплат по ОСАЦВ є необхідністю, що давно напрошується.

Крім збільшення страхових виплат за програмою ОСАЦВ, важливим нововведенням є можливість отримання полісу в електронній формі. Це дозволить зробити процес страхування значно простішим.

У той самий час навіть збільшені ліміти ОСАЦВ є достатніми для повного покриття збитків. Крім того, досить часто страховики намагаються занижувати розмір збитків. Тому дуже актуальною для автолюбителів є така послуга як оцінка авто після ДТП, яку виконують фахівці.

Збільшення розміру виплат з ОСАЦВ забезпечить повніше відшкодування збитків.