КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Розслідування подружніх зрад на детекторі брехні

Сімейне життя не завжди ідеальне, на думку психологів, відданість і довіра – основа щасливого шлюбу, і якщо з одного боку пропаде відданість, то з іншого з’явиться недовіра. Але як провести розслідування подружньої зради?

Сімейне життя не завжди ідеальне, на думку психологів, відданість і довіра – основа щасливого шлюбу, і якщо з одного боку пропаде відданість, то з іншого з’явиться недовіра. Але як провести розслідування подружньої зради?

Існує багато ознак невірності:

 • з’явився пароль на телефоні та комп’ютері;
 • раптові та часті відрядження;
 • втрата інтересу до сім’ї;
 • уникнення подружніх обов’язків;
 • у телефоні з’явилися нові номери, почало надходити багато повідомлень увечері або, навпаки, занадто чистий телефон – без дзвінків та СМС;
 • зміна навичок, поведінки, стилю одягу;
 • з’явилися невеликі подарунки;
 • телефон періодично недоступний.

За статистикою, змінюють 75% чоловіків та 25% жінок. Якщо є підозри в зраді, то можна розслідувати найняти приватного детектива, але часто це дуже дорого і не завжди ефективно, особливо якщо «об’єкт спостереження» поїхав у відрядження.

Роль поліграфа у розслідуванні зради

На сьогоднішній день виявити факт зради можна набагато простіше та швидше за допомогою розслідування на детекторі, або, як його називають по-науковому, на поліграфі. Такий метод розслідування має багато плюсів:

 • буває, що це єдиний спосіб виявити акт зради чи довести невинність;
 • висока достовірність розслідування;
 • конфіденційність зради;
 • розслідування заощаджує подружні час та гроші.

Це проста процедура допоможе дізнатися всю подружню правду про зраду, якою б гіркою вона не була, поверне довіру та впевненість у рідній людині, допоможе довести чесність, якщо людина не винна. Звичайно, це нелегке випробування для подружжя, але це дієвий спосіб. Але треба розуміти, що якщо людина була невинна, але в ній засумнівалися, це може призвести до втрати подружньої довіри і справа може дійти до розлучення без причини. Довіра – дуже тендітна річ і відновити її не просто.

Як відбувається розслідування

Поліграф – сучасний і складний медичний апарат, який зчитує емоційно-психічний та фізіологічний стан у момент відповіді на запитання. Це унікальний винахід, що допомагає вирішити масу питань, пов’язаних з брехнею та зрадою. Спеціальні датчики, встановлені на тілі, реєструють найменші зміни в організмі під час брехні. Якщо людина починає брехати, то вона частішає пульс, підвищується тиск, тому обдурити детектор практично неможливо.

Тут не допоможуть ні пігулки, ні алкоголь, ні самонавіювання. Тим більше, що при перевірці відразу виявиться, якщо випробуваний перебуває під дією препаратів або в алкогольному сп’янінні. Слід врахувати, що хвилювання – природна реакція організму, оскільки у разі це стрес для випробуваного. Досвідчені фахівці допоможуть заспокоїтися та відновити емоційне тло перед початком подружнього тестування. Точність результатів складає 98%. Процедура займає всього 2-3 години і складається з кількох етапів:

 • бесіда з психологом та складання списку питань;
 • проходження подружнього тесту на поліграфі;
 • аналіз реактограм;
 • одержання результату.

Всі питання суворо індивідуальні, тому можна цілеспрямовано дізнатися про те, що вас турбує. Питання складаються таким чином, що відповідь може бути лише «так» чи «ні». Процедура безпечна і відбувається лише за згодою обох сторін. Тому перш ніж замовити послугу, потрібно обговорити все заздалегідь. І якщо чоловік або дружина відмовляються пройти перевірку, то це привід задуматися про правду, що приховується.

Під час подружнього тесту працюють кваліфіковані фахівці – психологи та поліграфологи з великим стажем роботи. Вони допоможуть на всіх етапах. Пройти таку перевірку можна у нашому центрі, зателефонувавши до запису по телефону.