КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Офіційна перевірка на поліграфі для суду

Детектор допоможе швидко дізнатися істину, вирішити спірні ситуації у судовому провадженні. Наша компанія проводить всі види перевірок на поліграфі для суду, це один із найточніших методів затвердження достовірності відомостей, які були представлені в ході слідства та на засіданнях. Сучасне використання ефективного обладнання та технологій точного обстеження дає можливість забезпечення високого рівня правдивості інформаційних даних. До нас звертаються як приватні особи, так і державні посадові співробітники.

Переваги звернення до нас у Москві полягають у:

  • Надійність отриманих відомостей від поліграфа. Імовірність розкриття справжнього стану справ під час проведення обстеження для суду сягає 98%. Перевірка на поліграфі – найточніший спосіб отримання достовірних відомостей.
  • Швидке отримання необхідної інформації. Тривалість процедури на поліграфі не триває більше 2-3 годин. Результати для суду поліграфолог швидко та докладно розшифровує, на це йде не більше одного робочого дня.
  • Універсальність методики. До нас можуть звертатися при судових розглядах справ про вбивство, наркоманію, а також при реалізації цивільних судових процесів, наприклад, про аліменти, розлучення та розподіл майна.

Послуга перевірки на детекторі для суду – можливість визначити, де правда, а де брехня. Звертайтеся до нашої компанії і ви отримаєте точні відомості для подання до суду.

Використання поліграфу

У нашій компанії в Москві поліграфологи за допомогою інновацій, які наш Центр використовує у роботі, зможуть встановити правду, яка буде передана до судових органів. Таким чином, перевірка на детекторі допоможе врегулювати вердикт суду. Ми надаємо допомогу як у кримінальних справах, так і при цивільних процедурах.

Перевірка на поліграфі для суду проводиться за призначенням державного органу або особистою ініціативою громадян. При судових розглядах 90% людей приховують свою справжню особу, звинувачуючи при цьому інших, ні в чому невинних громадян. Детектор допоможе визначити брехню в таких ситуаціях як:

  • Розбійні напади
  • Крадіжки.
  • Автомобільні аварії.
  • Вбивство.
  • Подружні зради.
  • Посадові злочини.

При зверненні за послугами поліграфа до нашої компанії клієнт може не сумніватися в тому, що отримає абсолютно чітку та правдиву інформацію. Наші експерти-поліграфологи перед початком процедури розроблять спеціальний опитувальник, через який проведуть поліграфічний тест, після чого швидко опрацюють отриману інформацію.

Експертна перевірка для суду на сучасному детекторі – метод, який дає гарантію встановлення брехні та істини з 98-відсотковою достовірністю. Варто відзначити, що в даний час не існує зручнішого та швидкого методу тестування з метою виявлення брехні.

Нюанси судових перевірок

Перевірка громадянина надання відомостей у справі відтворення суду – це складне комплексне психофізіологічне обстеження. Воно ґрунтується на зміні параметрів, які людина не може контролювати, коли говорить неправду. Відповідаючи на запитання, поставлені експертом, громадянин намагається приховати певні моменти життя, це одразу виявляє обладнання. Це з тим, що відбуваються зміни частоти пульсу, артеріального тиску, йде посилення відділення поту.

При дослідженні важливо точно та правильно сформувати питання – це дасть гарантію успіху. Перед початком тестування на поліграфі всі тонкощі справи необхідно повідомити поліграфологу. Детальні дані можуть мати найважливіше значення для складання опитувальника, на їх підставі грамотний спеціаліст правильно скласти анкету, за допомогою якої можна буде достовірно оцінити справжній стан справ.