КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як обдурити поліграф (детектор брехні)

Важко? Неможливо? Давайте розумітися.

Як обдурити поліграф (детектор брехні)?

Ніяк. Розслабтеся. Обдурити Ви можете спробувати лише недосвідченого поліграфолога.

На сьогоднішній день послуги поліграфа знаходять широке застосування не лише у криміналістиці. За допомогою цього приладу проводиться тестування лояльності співробітників, вирішуються особисті питання, і навіть питання, пов’язані з прийомом працювати в урядові та секретні організації. З кожним роком бажаючих скористатися цією можливістю стає все більше, що викликає закономірне бажання тестованих вплинути на результати дослідження на свою користь.

Але якою є велика ймовірність, що спроба обдурити детектор брехні стане вдалою?

Безумовно, кожен має шанс. Але тільки в тому випадку, якщо об’єкт дослідження має достатню підготовку і може майстерно управляти власною свідомістю. Також існує думка, що фальсифікувати результати можна, використовуючи хімічні (прийом алкоголю, препаратів, що знижують АТ), фізіологічні (виснаження, тривале позбавлення сну) або фізичні (використання тальків та інших препаратів, що знижують потовиділення, гострих предметів, що спричиняють біль) прийоми.

Чи можливо обдурити детектор брехні?

На жаль, застосувавши навіть весь комплекс зазначених рішень, непідготовлена людина ніяк не зможе вплинути на результат тестування – у кращому разі перевірку на поліграфі буде відкладено. Грамотні поліграфологи під час дослідження керуються цілим комплексом показників, а також своїм досвідом, який дозволяє легко виявити спробу обману.

Відповідно, замовляючи послуги поліграфа, можна бути впевненим, що отримані результати щонайменше на 90% будуть достовірними.

Саме тому поліграф у криміналістиці дає хороші результати.