КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Як оцінюється збиток при затоці і затопленні

Якщо ваше приміщення постраждало, то розрахувати втрати, завдані водою, допоможе професійна оцінка збитку від затоки . Експерт самостійно оцінить вартість залитого майна і підготує вам звіт, який можна пред’явити в суді як доказ отриманих збитків. Останнє необхідно, якщо винуватець не захоче добровільно компенсувати збитки.

Для чого проводиться оцінка затоплення квартири?

Визначити збитки від аварії власник приміщення може «на око». Якщо ушкоджень мало, ремонт недавній, побутова техніка та меблі ще нові, такий розрахунок буде досить точним. Особливо якщо замовити офіційну кошторис на ремонт.

Але навіть в цій ситуації у власників виникають складнощі з визначенням зносу постраждалого майна і трудомісткості ремонту. Ці розрахунки, як і сама оцінка затоплення , проводяться на підставі будівельно-оціночних стандартів.

Що робити, якщо меблі та оздоблення досить зношені?

Швидше за все ваш ЖЕК або сусіди зверху не стануть компенсувати той «приблизний» збитки, яких ви визначили, відштовхуючись від цін. Це логічно. Хто буде оплачувати нічим не підтверджений рахунок, який може бути завищений, а ціни взяті «зі стелі»?

Для цих ситуацій якраз і передбачена експертна оцінка після затоплення квартири . Це професійне дослідження дозволить вам визначити, у скільки обійдеться повне відновлення житла і знаходиться там майна до вихідного стану. Або хоча б придатного для життя.

Яку мету переслідує оцінка збитку при затоці

Головне завдання експерта – виявити. А потім скласти повний список явних і неявних ушкоджень, щоб відобразити їх у грошовому форматі. До перших належить зіпсована меблі, оздоблення приміщень, побутова техніка. До других – виведена з ладу електропроводка, що з’явилися пліснява та грибок, які потребують мікологічної експертизі.

Оцінка майна після затоплення завершується звітом, складеним експертами компаній, які перебувають в СРО. Це серйозний аргумент в захист постраждалої сторони. Бачачи акт, винуватці затоки в основному не сперечаються і покривають весь збиток.

Якщо рішення спору все ж передано до суду, звіт фахівця стане доказом і доведе пред’явлену відповідачу суму компенсації. Цей документ дозволить постраждалій стороні розраховувати на ґрунтовне відшкодування шкоди.

Якщо судді задовольняють позов, витрати на оцінку збитку при затопленні квартири і юридичну допомогу адвоката покладають на винуватця НП. А значить, всі витрати постраждалих окупаються сповна. Вартість послуги залежить від масштабів «катастрофи».

Як працює експерт

Коли проводиться оцінка збитку від затоки квартири для суду , фахівці ретельно фіксують усі пошкодження без винятку. Деякі дефекти виявляються через тижні (навіть місяці) після потопу. Особливо при постійній течі, наприклад, з покрівлі, з каналізації та ін. Оцінювач повинен врахувати всі види протікання.

На що впливає вартість в звіті

Сума, розрахована експертом ( оцінка затоки ), дозволить постраждалим:

  • Визначити інстанцію для звернення;
  • Підрахувати розмір держмита.

У справах, які потрапляють під дію «Про захист прав споживачів» державне мито відсутня.

Судова експертиза

При необхідності представник оціночної компанії може бути присутнім в суді для дачі пояснень щодо звіту. Якщо відповідач не згоден з сумою позову і вважає, що оцінка збитку від затоплення вище ринковий розцінок, проводиться альтернативна судова експертиза. Мета її – визначити розмір збитків або причини затоплення.

При розгляді справ про застраховану житло оцінка збитку від затоки квартири , як правило, проводиться оцінювачем страховика. Його завдання – занижувати розмір збитків для зменшення страхового відшкодування. Якщо очевидно, що сума завданих шкоди занадто мала, поспішайте замовити послуги незалежних експертів у компанії. Тоді у вас з’явиться реальна оцінка затоплення .

Як шукати оцінювача

До вибору оціночної компанії потрібно підходити відповідально. Якщо в звіті будуть фігурувати помилки і порушення закону, суд відхилить ваш документ як доказ затоки, а позов залишить без задоволення. В результаті гроші за послугу будуть пущені на вітер.

Наша компанія не перший рік проводить професійну оцінку збитку від затоки і затоплення.

Чому нам можна довіряти:

  • Велика матеріально-технічна база дозволяє проводити роботи на гідному рівні і фіксувати найдрібніші деталі.
  • Чітко дотримуємося терміни договору.
  • Виручаємо в найскладніших ситуаціях і при великій простроченні виклику експерта.

Якщо ви хочете повністю покрити витрати на відновлення житла після затоки, тільки оцінка затоплення доведе вашу правоту на будь-якому етапі вирішення спору.