КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Незалежна оцінка ринкової вартості готелів

Будь-яка людина, хоча б раз відвідував готель, розуміє, що вартість готелю визначається цілою низкою чинників, в числі яких як сама будівля, укомплектований за допомогою обладнання та меблів, так і операційні доходи, які можна отримати, надаючи різноманітні послуги. По суті справи, оцінювач повинен визначитися, як саме буде виконуватися оцінка нерухомості – чи буде враховуватися лише стан об’єкта (тобто, землі і самої будівлі), або в роботу буде включатися ще й потенційна вартість надання послуг. Другий варіант буде більш кращий в тих випадках, коли пізніше готель планується використовувати саме відповідно до поточного призначенням (тобто, як готель, і ніяк інакше). Зрозуміло, тут потрібно заздалегідь визначитися, як саме буде проводитися оцінка.

Оцінка ринкової вартості готелю

Оцінка готелів – послуга, яка сьогодні є надзвичайно поширеним, в тому числі і тому, що влада в деяких регіонів пропонують приватизацію часткою готелів, а багато інвесторів зацікавлені в грамотному питанні вкладення коштів, як позикових, так і власних. І тут може йти мова як про вартість з урахуванням продовження використання (якщо готель конкурентоспроможна, нова, користується популярністю – то чому б і ні?), Та й про вартість власне нерухомості і тієї землі, на якій готель розташований. Компоненти об’єктів, не пов’язані безпосередньо з нерухомістю, також діляться на два компонента – матеріальні (існуючі фізично) і нематеріальні (яких не існує фізично, що виникають лише внаслідок якихось взаємозв’язків). Само собою, з оцінкою останньої групи традиційно можуть виникнути складності.

Оцінка вартості готелю

Зрозуміло, коли мова йде про оцінку нерухомості в цілому та про оцінку готелів зокрема, в основі оцінювання лежить дохідний підхід, благо бізнес в готельній сфері добре локалізована. Зрозуміло, якщо мова йде про нові готелі, то часом досить складно зробити правильну оцінку. Також іноді під питанням стоїть фактор зносу компонентів готелі з урахуванням поточного стану на ринку. Порівняльний підхід в оцінюванні готелів надзвичайно скрутний – досить складно отримати дані, пов’язані з продажем аналогічних готелів, щоб зробити відповідні висновки. З цієї причини оцінювачі прагнуть окремо оцінювати операційний дохід готелю, окремо – вартість земельної ділянки, і окремо ж – вартість самої будівлі.

Експертна оцінка готелю

Наша компанія завжди готова прийняти заявку. Схема виконання оцінки залежить від конкретного замовлення. Але зазвичай процедура проводиться за таким планом:

  • У фірму надходить запит.
  • Фахівці приймають його.
  • Готуються до виконання оцінки.
  • Запитують матеріали для вивчення.
  • Приступають до їх аналізу.
  • Збирають інформацію з документів.
  • Ретельно вивчають її, виявляють вартість майна на ринку.
  • Формують підсумковий звіт.
  • Виносять рішення з урахуванням поставлених завдань.
  • Передають документи клієнту

Окремі етапи при виконанні можуть дещо відрізнятися. У нашій компанії процедура не займає багато часу. Фахівці зробили все для того, щоб максимально скоротити терміни.