КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Області застосування поліграфу

Традиційно детектор брехні застосовувався слідчими органами в оперативно-розшуковій та кадровій роботі. Однак сьогодні цей апарат необхідний у різних сферах діяльності. Послуги поліграфу часто використовуються роботодавцями при доборі кандидатів на вакантні посади, під час проведення службових розслідувань, для перевірки домашнього персоналу на «охайність», а також за необхідності підтвердити/спростувати дані особистого характеру.

Області застосування поліграфу

Традиційно детектор брехні застосовувався слідчими органами в оперативно-розшуковій та кадровій роботі. Однак сьогодні цей апарат необхідний у різних сферах діяльності. Перевірка на детекторі брехні часто використовуються роботодавцями при доборі кандидатів на вакантні посади, під час проведення службових розслідувань, для перевірки домашнього персоналу на «охайність», а також за необхідності підтвердити/спростувати дані особистого характеру.

Що таке сучасний детектор брехні?

Сучасний цифровий поліграф є переносним ПК з датчиками збору інформації та сенсорним блоком. Варто відзначити, що сам по собі прилад є лише інструментом для фіксації частоти пульсу, рівня тиску, параметрів дихання, прояву шкірних рефлексів та ще низки характеристик (залежно від модифікації пристрою). Саме тому за монітором повинен бути грамотний і, головне, має достатній досвід фахівець, здатний правильно інтерпретувати отриману інформацію.

Актуальність послуг детектора брехні

У порівнянні з іншими способами перевірки достовірності даних детектор брехні має цілу низку переваг. Насамперед, це достатня простота для замовника проведення процедури та її швидкість (повна перевірка однієї людини забирає не більше 3-х годин). Крім того, сучасні прилади мають високий рівень точності, що практично повністю виключає ймовірність помилок. Таким чином, послуги поліграфа сьогодні є обґрунтованою необхідністю, особливо коли йдеться про безпеку бізнесу та прозорість взаємин з близькими людьми.