КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Оцінка місць паркування

 • Коли необхідна оцінка місць паркування
 • Чинники, що впливають на оцінку паркувального місця
 • Замовити оцінку паркування

Зони паркування автомобілів у великих містах є майданчиками з відкритими місцями стоянки, гаражні кооперативи або комплексні багатоповерхові об’єкти, обладнані технічними засобами для зберігання та техобслуговування автомобілів. Такі об’єкти паркування відносяться до комерційної нерухомості, що є генераторами доходу. Для проведення фінансових операцій з паркувальними місцями, незалежно від того, розташовані вони просто неба у дворі або в сучасному спеціалізованому комплексі, потрібно проведення оцінки їх вартості.

Незалежні експерти нашої компанії надають послуги з оцінки всіх видів нерухомості, у тому числі визначення вартості паркування. Оціночні заходи спрямовані визначення ринкової вартості паркінгу чи автостоянки, що виражаються у грошовому еквіваленті. Знаючи актуальну вартість місця стоянки або всього паркувального комплексу, його можна продати, купити, здати в оренду або здійснити інші майнові операції.

Коли необхідна оцінка місць паркування

Як і будь-які об’єкти нерухомості, оцінка паркувального комплексу або машиномісця знадобиться для наступних цілей:

 • вчинення угод купівлі-продажу, укладання договору оренди місця для паркування, вступу в права успадкування або оформлення у власність;
 • постановка на баланс паркувального комплексу або гаража, для якого поряд із ринковою ціною повинна встановлюватися відновна вартість об’єкта (витрати на будівництво, реєстрацію, введення в експлуатацію);
 • внесення нерухомості як частка статутного капіталу;
 • внесення паркувального місця як застава, при цьому, поряд з ринковою, встановлюється ліквідаційна вартість – ціна, за якою фінансова установа може продати нерухомість, якщо позичальник порушить умови договору.

Об’єктом оцінки може бути гаражний комплекс або паркінг із завищеною кадастровою вартістю. Так як від її розміру залежить обсяг держмита та податків, то, встановивши об’єктивну кадастрову вартість, компанія може суттєво знизити витрати бізнесу.

Чинники, що впливають на оцінку паркувального місця

У процесі об’єктивного оцінювання вартості машиномісця, гаражного

або паркувального комплексу, фахівці проаналізують:

 • місце розташування;
 • площа, кількість стоянкових місць об’єкта, земельна ділянка, на території якої влаштовано паркування;
 • конструктивні особливості будівлі, якість та зручність під’їзних шляхів;
 • наявність охоронних систем та ефективність їх роботи.

Щоб досягти об’єктивної оцінки вартості, наші експерти враховують безліч додаткових факторів, які різною мірою впливають на остаточний результат. До них відноситься якість несучих конструкцій об’єкта, наявність комунікацій, охорони, рівень оснащеності засобами вентиляції, сигналізації, оповіщення та ін.

Замовити оцінку місць паркування

Компанія пропонує фізичним та юридичним особам, які вирішили купити, зареєструвати, орендувати місце для паркування або виконати будь-які майнові операції з нерухомістю, укласти договір професійної оцінки вартості об’єкта.

Ми оцінюємо будь-які види паркінгів та враховуємо всі фактори, що впливають на ціноутворення. Підсумком роботи оцінювачів буде офіційний юридичний документ, із зазначенням обґрунтованої вартості паркування, розрахунків та методів, якими керувався спеціаліст у своїй роботі.