КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Особливості оцінки ремонту обладнання

  • Критерії ефективності відновних робіт і ремонтного обслуговування
  • Для яких цілей проводиться оцінка ремонту обладнання?

Механізми застарівають, зношуються, втрачають свої споживчі властивості. Якщо не вистачає інвестицій або з яких-небудь інших причин підприємство не має можливості придбати нові агрегати, то найкращим способом відновлення фондів (приладів, виробничих ліній, технологічних комплексів, верстатів) буде їх ремонт.

Критерії ефективності відновних робіт і ремонтного обслуговування

Незалежна оцінка вартості ремонту обладнання покаже, наскільки економічно вигідними будуть ремонтні роботи. Вартість верстата відразу після капітального ремонту близька до первісної, проте слід враховувати непереборний знос. Методика дозволяє проаналізувати витрати і результат, тобто чи вдасться домогтися підвищення ринкової залишкової вартості обладнання за рахунок відновлення, і включає непереборний і усувний знос.

Але є й інші причини звернутися до незалежного експерта, наприклад, для оцінки вартості самого обладнання. Така послуга може знадобитися в разі постановки майна на баланс, використання в якості застави або для оформлення страхового поліса.

Для яких цілей проводиться оцінка ремонту обладнання?

Організації або підприємству може знадобитися звіт експерта в разі, якщо сталася псування майна, наприклад, орендарем. Тоді збитки на підставі розрахунків експерта можуть бути покриті страховою компанією або в судовому порядку.

Корисною також буде допомога експерта в оцінці якості ремонту обладнання. Після укладення договору експерт-оцінювач проведе експертизу ремонтних робіт, перевірить чи відповідають вони вимогам:

  • нормативів;
  • ГОСТів;
  • проектної документації.

Оцінювач, коли вони присутні при прийманні обладнання з ремонту, зможе оперативно провести оцінку якості. Після він надасть відомість із зазначенням виявлених дефектів і помилок, якщо такі є. У разі неякісно проведених відновлювальних робіт експерт також може визначити суму завданих збитків.

Процедура проводиться, якщо майно виступає в якості застави при наданні кредиту. Так як воно продовжує використовуватися, то виникає необхідність урахування капітальних і поточних ремонтів.

Експертна оцінка

Аналіз проводиться оцінювачем, що володіє достатнім досвідом і знаннями в галузі для експертизи конкретного обладнання. Наданий звіт буде обгрунтований і оформлений відповідно до закону, а вартість визначена достовірно, що дозволить уникнути неоднозначного тлумачення при розгляді в судових інстанціях.