КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Перевірка на поліграфі у Києві

Поліграфічне дослідження є не лише доступним, а й безпечним для людини. А недорога вартість перевірки на поліграфі в Києві робить тестування популярнішим і кориснішим у житті.

У сучасному житті людина прагне зайняти вигідні позиції на роботі, в сім’ї, серед іншого, зробити кар’єру, домогтися поваги. Доступною технічно та недорогою за ціною є процедура перевірки на поліграфі у Києві.

Це прилад з певною кількістю датчиків, які кріпляться до шкіри людини та знімають кілька показників: нижній та верхній кров’яний тиск, ритм серця, ступінь потовиділення, частоту моргання, тонус м’язів тіла. Саме дослідження проводить навчений співробітник. Тест полягає у фіксуванні на комп’ютері змін людських показників під впливом складних, раптових, провокаційних питань, які ставить поліграфолог обстежуваному. Також використовуються:

 • відеоматеріали;
 • фотографії;
 • звукозапису.

І за ступенем відхилень від норми, яку знімають до обстеження, роблять висновки про рівень правди та брехні.

Де використовуються унікальні можливості поліграфа?

Завдяки високій точності датчиків в установці істини не менше 98% детектор брехні широко використовується у вирішенні завдань:

 • Кадрові проблеми. При прийомі працювати прилад дозволяє у короткий час убезпечити колектив і керівництво від некомпетентних, нещирих і навіть небезпечних претендентів. А серед працівників, що працюють, допоможе виявити причини негативних процесів, налаштувавши роботу команди в потрібному напрямку.
 • Виробничі питання. Поліграф швидко виявляє факти фінансових махінацій, промислового шпигунства, порушення комерційної таємниці підприємства. У містах із розвиненою індустрією це особливо важливо. Наприклад, перевірка на детекторі в Києві є дуже актуальною та надзвичайно корисною послугою.
 • Соціальні конфлікти. Проходження цієї послуги виявляє у сім’ях факти брехні, зради, крадіжки.

Це допомагає згасити часом безпідставні затяжні розгляди між родичами, чоловіком та дружиною, сусідами.

Особливі умови при виборі послуги проходження поліграфу

Поліграфічне дослідження у Києві не лише доступним, а й безпечним в людини. А недорога вартість перевірки робить тестування більш популярним та корисним у житті. Однак, якщо на ринку подібних послуг тестування на детекторі брехні пропонують дешево, варто замислитись над якістю процесу та його результатом. Позитивна роль детектора брехні обов’язково має поєднуватись з високою кваліфікацією фахівців, інакше результати можуть бути некоректними, а вони сильно впливають на результати рішень.

Гарантію компетентного підходу, ретельної перевірки та високопрофесійного результату пропонує Центр Корпоративної Безпеки у Києві.

Стійке лідерство визначають головні принципи у роботі, вигострені багаторічним досвідом:

 • грамотна організація всіх процесів перевірки з високою якістю та її постійним контролем;
 • висока кваліфікація працівників, які мають досвід у правоохоронних органах та пройшли навчання на поліграфі;
 • застосування з урахуванням Компанії у Києві регулярних профільних курсів перевірки, тренінгів, майстер-класів підвищення рівня компетенції фахівців;
 • використання обладнання поліграфа лише високої якості, що визначає його надійність;
 • системна відповідальність, де перевірка на поліграфі у Києві проводиться за міжнародними стандартами, за короткий термін, з негайним наданням результатів замовникам.

Значна кількість позитивних відгуків про нас у Києві обумовлена ввічливістю навченого персоналу, комфортними умовами спілкування та дослідження, чесністю та бездоганністю у фінансових питаннях. В роботі використовуються цілодобовий прийом замовлень, приватні виїзди на місце для зручності наших партнерів, гнучка цінова політика. Наші замовники не тільки заощаджують гроші, але й одержують гарантований за якістю результат.