КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Просушка квартири після затоки і затоплення видалення цвілі, грибка

З затокою стикаються практично всі власники приміщень в багатоповерховому будинку. Звичайно, це неприємно і викликає непередбачені витрати на ремонт, але головне не це. Важливо швидко усунути наслідки впливу води, щоб захистити здоров’я людини і запобігти псуванню майна. Ось чому необхідна сушка квартири після затоплення.  

Найчастіше потопи відбуваються в побутових приміщеннях, але бувають і великі аварії, коли страждає цілий будинок або квартира. Що відбувається в результаті затоплень:  

 • Волога просочує стелю, стіни, підлогу і все, що знаходиться всередині.  
 • Псується меблі, підлогове покриття, внутрішнє оздоблення.  
 • Пошкоджується електропроводка!  
 • Довгий час зберігається запах вогкості.  
 • У місцях течі з’являється грибок і ін.  

Вся складність в тому, що протерти калюжі недостатньо. Основні неприємності доставляє волога, ввібравши в стіни, підлогу і предмети побуту. Вона зазвичай сохне довго (1-2 місяці), особливо в місцях зі слабкою вентиляцією. За цей час велика частина кімнат і речей скоріше за все прийде в непридатність.

Навіщо потрібна сушка квартир

 • Своєчасне усунення води знижує ймовірність набрякання і пошкодження матеріалів.  
 • Просушування конструкцій зберігає їх від руйнування і окислення електропроводки, яку в гіршому випадку доведеться повністю міняти.  
 • Промислова просушка квартири після затоплення за допомогою вакуумного спецобладнання рятує покриття і стяжку підлоги.  
 • Підвищена вогкість негативно діє на меблі і побутову техніку, тому так важливо швидко видалити надлишок вологи в приміщенні.  
 • Просушка квартири після затоки захищає будинок від цвілі і, відповідно, шкоди здоров’ю.  
 • Грамотна сушка дозволяє заощадити гроші на проведенні глобального ремонту.  
 • Ваш будинок оперативно повертається в нормальний стан з нешкідливими умовами для проживання.  

Щоб визначити обсяг робіт і точно оцінити їх вартість, потрібно знати площу приміщення та вологість стін. Для цього фахівці виїжджають на об’єкт і роблять вихідні виміри. Без професійних приладів зробити це неможливо. Попередні ціни, озвучені по телефону або зазначені на сайті, – приблизні і надалі будуть уточнюватися.  

Просушка квартири перед ремонтом

Припустимо, ви придбали квартиру в новобудові (тобто без обробки) і хочете довести її до досконалості. Але від кого-то ви дізналися, що спочатку потрібно сушити стіни тепловими гарматами для профілактики утворення цвілі. В інших джерелах ви прочитали, що на цій справі можна заощадити: відкрити всі вікна, і квартира висохне сама. Але чекати доведеться довго – 2-3 місяці. Чи так це?  

Розглянемо перший варіант. Безперечно, волога – небажаний сусід для нового житла і через невизначений термін в квартирі обов’язково з’явиться грибок. Більш точно спрогнозувати процес не можна: можливо пройдуть роки, а може навіть місяці. Важливо одне – від цвілі доведеться позбавлятися, а теплові гармати не зовсім вдале вирішення питання.  

Сушка квартир, звичайно виходить, а процедура займає мінімум дві-три тижні. Проблема полягає в іншому. За цей час диво-апарат «з’їсть» електрики. До того ж приміщення просушити нерівномірно, а ви не будете впевнені, що результат отриманий на всі сто і стіни повністю сухі.  

Наша компанія використовує промислові осушувачі повітря, які не гріють приміщення як теплові гармати, а просто сушать. Ви самі можете побачити, скільки води ми щодня будемо отримувати від ваших стін і повітря. Зате просушка квартири нашим обладнанням займе не більше 6-ти днів.  

У другому випадку з провітрюванням є раціональне зерно. Але тільки якщо у вашому населеному пункті сухий клімат, а температура повітря протягом 2-х місяців протримається на позначці +25 С. Але головне не це, ключове слово тут «сухий». Навіть в жарку погоду вологість може бути високою, і приміщення не просохне до кінця. А в наших широтах з вологістю величезні проблеми.  

Так що просушка квартири після потопу або з метою профілактики – відмінний вихід.  

Видалення цвілі. Обробка приміщень в спб

Як відомо, плісняві гриби ростуть досить швидко, якщо їм вистачає вологи. При протечках їх суперечки активуються і видимий наліт на стінах може з’явитися через 5-7 днів. Тому так важливо зробити своєчасну сушку приміщень. Сучасна обробка стін (гіпсокартон, вініл і пластик) ускладнює сушку квартири після затоки. А під покриттям підлоги в подібних випадках виникає плісняве поразку.  

Ми пропонуємо професійне видалення цвілі і виведення грибка. Ви отримуєте безкоштовну гарантію, а наша гнучка система знижок розрахована на всі сегменти споживачів. Єдина обробка приміщень від цвілі позбавить ваші стіни від грибкових мікроорганізмів і передумов для їх зростання.  

Ми виконуємо дезінфекцію в квартирах, кафе і ресторанах, магазинах, офісах на підприємствах та ін.  

Методи роботи. як позбутися від цвілі

Щоб позбутися від цвілі, ми проводимо механічну і хімічну обробку пошкоджених місць. Спочатку зачищаємо заражені поверхні, потім наносимо шар дезинфектанта для захисту. Це засіб вбиває мікроорганізми і виключає їх поява в подальшому.  

При глобальному зараженні приміщень ми вдаємося до озонуванню – повної дезінфекції об’єкта генераторами активного кисню. Це екологічна методика очищення на основі потужного окислювача – озону. Газ проникає в мікроскопічні тріщини (навіть під шпалерами), де відбувається усунення цвілі.  

Після реакції з мікробіологічними речовинами і хімічними речовинами О 3 перетворюється в звичайний кисень. Експерти довели безпеку основних продуктів озонування для людини, домашніх вихованців і кімнатних рослин. Застосовуючи ці технології, ми піклуємося про здоров’я своїх клієнтів.  

Послуги з видалення цвілі:

Професійне знищення грибка на стінах проводиться відповідно до нормативів СЕС. Самостійна обробка в рідкісних випадках призводить до стійких результатів. Чи не знищивши вчасно джерело ураження стін, можна дочекатися порушення їх цілісності, причому досить швидко.  

Ми проводимо такі види робіт з видалення цвілі:  

 • видалення цвілі на стінах;  
 • видалення цвілі на стелі  
 • видалення цвілі у ванній;  
 • видалення цвілі душової кабіни;  
 • видалення цвілі в погребі;  
 • видалення цвілі з шпалер;  
 • видалення цвілі на балконі.

Обробка приміщень від цвілі і грибка:  

 • обробка квартири від цвілі;  
 • обробка від цвілі на стіні;  
 • обробка підвалу від цвілі;  
 • обробка від цвілі у ванній і ін.  
Чим небезпечне поява грибка в квартирі?

Через те, що цвілеві суперечки легко розносяться по повітрю і через органи дихання проникають в легені. Цвіль поступово вражає дихальну і нервову систему, викликає алергію і аутоімунні хвороби. Постійно перебуваючи в агресивному середовищі, люди піддають свій імунітет атакам. Це призводить до збоїв або, навпаки, активізації опірності організму. Краще не ризикувати! 

Самостійне виведення цвілі мильним розчином і іншими хімічними засобами, навіть дорогими, результату не дадуть. Адже суперечки проникають на велику глибину, а в сучасних пористих матеріалах – на 5-10 см. Тобто ви трете верхній шар, а нижні міцелії продовжують проростати. 

Ми пропонуємо видалення цвілі професійно із застосуванням новітніх ефективних засобів. Наші фахівці опрацюють стіни швидко, якісно, безпечно і з гарантією.