КиївКиївм.Ірпінь Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22 Пн - Сб 10:00-18:00 (068) 122-11-22
agrinchyk@gmail.com
Експертна оцінка
в Україні
Сертифікат
ISO 9001
Термін виконання
від 1-го дня
Вартість послуг

Просушка стін після затоплення квартири

Як відомо, при затоці намокає все, що знаходиться в приміщенні – конструкційні елементи (стелю, стіни, підлогу), меблі, предмети інтер’єру, особисті речі. Вода просочує штукатурку і шпалери, потрапляє в гіпсокартон, тепло- і шумоізоляцію, може просочитися в перекриття і бетонні перегородки. В результаті пошкоджується обробка, деформується покриття стін, сиреет утеплювач, волога затримується в матеріалах. 

Причин потопу дуже багато, але в кожному разі небезпечний результат. Вода не тільки заподіює шкоду майну. Вона сприяє виникненню цвілі, яка шкідлива для організму. Тому відкиньте довгі роздуми і терміново проводите осушення стін! А чим швидше ви організуєте роботи, тим менше часу і коштів займе відновлення житла. 

В рамках послуги «сушка стін після затоплення» ми видаляємо вологу з наповнювачів будь-якого типу (Піноплекс, мінеральна вата, ізолюючі матеріали) без розбирання стінових покриттів. Вам не доведеться заново робити ремонт. Професійні осушувачі повітря витягують воду звідусіль, будь то гіпсокартон. шпалери, плитка, штукатурка і т.д. Працюємо оперативно і забезпечуємо 100% результат. 

без сушіння стін існує Небезпека появи грибка!

Якщо в приміщенні є уражені пліснявою ділянки, в подальшому це може викликати погіршення здоров’я: головні болі, часті застуди, бронхіти (навіть астму), захворювання шкіри тощо Постійно кручена в повітрі, цвілеві суперечки через органи дихання проникають в кров. Підвищується навантаження на імунітет. В результаті організм слабшає, а загальне самопочуття погіршується.  

Тільки оперативна просушка стін після затоплення попередить навислу загрозу і не допустить появи грибка.  

Просушка стін. схема роботи

По прибуттю на об’єкт фахівець визначає площу приміщення і вологість стін. З урахуванням цих даних він вибирає підходящий варіант просушування. Компанія використовує сертифіковане обладнання, яке не виробляє шуму, не виділяє пилу і не гріє повітря. Час, яке займе просушка стін, залежить від ступеня їх намокання і площі залитого ділянки. 

Для видалення води не потрібно демонтувати настінні покриття. Ми починаємо з самих постраждалих місць і переходимо до більш сухим, щоб не пропустити ні сантиметра. Сушимо будь-які приміщення – будинку, квартири, офіси, цехи, підвали, горища та ін. Виїжджаємо на об’єкт протягом півгодини після прийняття заявки. 

Професійна сушка стін – найкращий вихід в ситуації з потопом.